Jizerské hory

GSM: +420 603 812 708
E-mail: penzionsignumlaudis@gmail.com
Web: www.signumlaudis.cz

Curling Signum Laudis je součástí penzionu Signum Laudis, ležícího na kraji obce Velké Hamry, v regionu Jizerské hory.

Objevte kouzlo zimního olympijského sportu, užijte si skutečnou zábavu a vzrušení, obohaťte se o nové příjemné zážitky ze hry, získejte příjemný pocit umocněný vlastními schopnostmi, odhadem, strategií a šikovností.

Přijďte si zahrát Curling v areálu penzionu Signum Laudis. Jedná se o jedinou dráhu pro veřejnost v Jizerských horách, budete hrát originálními kameny ze skotské žuly.

K dispozici jsou přesná pravidla hry. Oficiální počet hráčů je čtyři proti čtyřem, ale jistě si dobře zahrajete i v jinak početných družstvech.

Curling zevnitř, autor: Mgr. Jindřich Krbec

Curling zevnitř