Ski areál Zlatá Olešnice

GSM: +420 483 769 190
E-mail: ou@zlata-olesnice.cz
Web: www.ski.zlata-olesnice.cz

lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování areál vhodný pro děti

Ski areál ve Zlaté Olešnici se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Délka modré sjezdové trati je 700 m a délka červené trati je 500 m.

Vybavení a služby:

2 vleky - lyžařský a dětský, lyžařská škola, půjčovna lyží, občerstvení - parkování zdarma, přibližně 50 m od vleku, večerní lyžování a umělé zasněžování.

Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 9:00 - 16:00
Lyžuje se dle aktuálních sněhových podmínek.

Ski areál Zlatá Olešnice, autor: Obec Zlatá Olešnice

Ski areál Zlatá Olešnice