Veřejné akvárium Česká Lípa

Veřejné akvárium v České Lípě, autor: Veřejné akvárium Česká Lípa (Petr Jasanský)  - FB archiv

Lužické hory a Žitavské hory

nám. Dr. Edvarda Beneše 2662
Česká Lípa, 470 01

GSM: +420 603 204 386
E-mail: info@verejneakvarium.cz
Web: www.verejneakvarium.cz

Veřejné akvárium v České Lípě je velmi příjemnou podívanou pro všechny milovníky akvarijních rybek.

Vystaveno je zde zhruba 80 druhů tropických ryb různých čeledí z celého světa. Na poměrně malé ploše se nachází řada velkých a ještě více menších akvárií s celkovým objemem přes 9000 l vody.

Akvária se snaží svým uspořádáním napodobit co nejvíce původní biotopy převážně afrických a jihoamerických ryb. Rozsahem expozice se jedná o jedno z největších center nejen v České Lípě, ale i v celém regionu.

Výstava je vhodná pro všechny věkové kategorie. K dispozici je bezbariérový přístup, 30 míst k sezení, velkoplošná TV s nepřetržitým vysíláním přírodovědně zaměřených programů.

Leden - Prosinec Po - Pá 10:00 - 12:30
So 10:00 - 12:00
Jiné termíny po tel. domluvě.

Plné vstupné:100,00 CZK
Dětské vstupné:50,00 CZK pro děti do 15 let

Veřejné akvárium v České Lípě, autor: Petr Jasanský

Veřejné akvárium v České Lípě, autor: Petr Jasanský