Jizerské hory

Liberec, 460 12

E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Web: www.centrumbabylon.cz

Největší zábavní komplex na severu Čech, CENTRUM BABYLON, vzdálený pouhých 60 minut jízdy autem z Prahy, je opravdovou „továrnou“ na zábavu. V srdci Liberce je především pro rodiny s dětmi připraveno mnoho atrakcí a služeb, jako je Aquapark, Lunapark, 4D KINO, Laser game, 9D virtuální realita a řada dalších.

Atrakce pro celou rodinu na každém kroku

Vstupem do Aquaparku se rázem ocitnete ve sci-fi světě kapitána Nema se třemi tobogany, adrenalinovým trychtýřem, širokou skluzavkou, divokou řekou, vodotrysky i tajemnými jeskyněmi. Působivou podívanou nabízí hned 3x denně 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku nabízí Saunový svět v klidné části vodního parku.

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Na ploše 3 000 m2 se rozprostírá dětský svět, kde na děti čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, vodní střílečka, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a mnoho dalšího.

Rodičům a odvážným dětem doporučujeme zábavu, která se skrývá za dveřmi 4D KINA a v interaktivní kabině 9D virtuální reality. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game aréně nebo na Bowlingu v prostoru stylového baru z amerických padesátých let. Dvě dráhy jsou opatřeny dětskými výsuvnými mantinely, díky kterým si zahrají i mladší děti.

Zasloužený odpočinek pro rodiče

Rodiče mohou svěřit své děti do rukou zkušených animátorů a relaxovat ve Wellness centru na ploše větší než 1 000 m2 s bohatou nabídkou služeb, které se nachází v těsné blízkosti hotelových pokojů.

Baby friendly služby pro bezstarostný pobyt

Abyste stihli využít všech možností zábavy a odpočinku, které komplex nabízí, jeden den vám určitě stačit nebude. Proto doporučujeme využít komfortního ubytování WELLNESS HOTELU BABYLON, který je součástí areálu.

všechny dny v týdnu -
Otevírací doby najdete na www.centrumbabylon.cz

Služby a vybavení: parkoviště, parkoviště pro autobusy, úschovna zavazadel (šatna), občerstvení, občerstvení, bezbariérový přístup
Specifikace pro Nisa GO: koncertní síň, výstavní síň, přednáškový sál, prostory pro různé akce