Český ráj

E-mail: info@sundiskfamily.cz
Web: www.sundiskfamily.cz

Cyklisté vítáni: ANO

Žlutá plovárna je unikátní sportovně-rekreační areál určený jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší skupiny.

Žlutá plovárna na Malé Skále je místem, kde lze trávit volný čas s rodinou či kamarády. V areálu se kromě antukového a beachvolejbalového hřiště nachází také lanové centrum, půjčovna koloběžek, občerstvení či půjčovna lodí. V lanovém centru uzpůsobíme program na míru, najdou se zde i překážky pro ty nejmenší. V areálu se také občas odehrávají teambuildingové akce pro firmy či školy.

Nabízíme také ubytování. Na Malé Skále provozujeme Ubytovnu u Tlusťocha, a také tábořiště v areálu Žluté Plovárny. Několik kilometrů od Malé Skály po proudu řeky se nachází nově zrekonstruovaný Penzion a hospůdka Křižky a nakonec je možnost se ubytovat v kempu v Dolánkách.

Naleznete zde:

● Půjčovna lodí - kánoí, kajaků, raftů a paddleboardů

● Lanové centrum

● Půjčovnu koloběžek

● Ubytovnu a tábořiště

● Beachvolejbalové a antukové hřiště

● Řeku ke koupání

● Infocentrum

● Parkoviště

● Sluneční louku

● Stolní tenis

● Občerstvení

● Dětské hřiště

Květen So - Ne 9:00 - 18:00
Červen - Září všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00
Říjen So - Ne 9:00 - 18:00
Při tel. rezervaci je možné otevírací dobu v období červen-září prodloužit až do 22 hodin a v měsící květnu a říjnu až do 20 hodin. Ostatní měsíce po předchozí dohodě.