Plavecký bazén a sauna - městské lázně Nové Město pod Smrkem

Web: www.ubytovani-relax.com

Typ zařízení: krytý bazén
Vyžití: vířivka
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, masáže, rehabilitace, plavecká škola, plavčík, bezbariérový přístup

Bazén naleznete v památkově chráněné budově městských lázní v Novém městě pod Smrkem. Jedná se o plně zrekonstruovaný objekt z počátku 20. století.

V uplynulých letech byl objekt využíván k různým účelům nesouvisejících s lázeňstvím. Nicméně, díky zájmu obyvatel města byl, po  rozsáhlé rekonstrukci v roce 2005 byl opět otevřen a od té doby slouží k relaxaci a odpočinku nejen obyvatel města, ale i návštěvníků z celé ČR.

V objektu městských lázní lze využít nejen samotný bazén o rozměrech 12 x 6 m, ale rovněž vířivou vanu, saunu a masáže.

V areálu je nabízeno i ubytování v jednoduše zařízených apartmánech. Toto ubytování je vhodné především pro cyklisty a turisty, kteří se rozhodnou navštívit naše město a blízké okolí (více v záložce apartmány).

Objekt je v majetku obce a je spravován příspěvkovou organizací „Sportovní a relaxační centrum“.

V bazénu jsou organizovány kurzy plavání pro žáky škol z širokého okolí, dále také kurzy plavání pro veřejnost a to jak kurzy pro začátečníky, tak i kurzy kondičního plavání.

Nabízíme pronájem skupinám, oddílům, rodinám, ale i jednotlivcům. Objednávejte telefonicky alespoň jeden týden předem.

Bazén je bezbariérový, vhodný i pro postižené klienty, vozíčkáře – rádi pomůžeme.

Součástí objektu je i nekuřácké občerstvení.

Aktuální otevírací dobu a ceník naleznete na: http://ubytovani-relax.com/lazne-a-bazen/cenik

Září - Červen Po - Út - zavřeno
St 13:00 - 19:00