Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Půjčovna koloběžek

007 logotyp kralovna kolobezka blue kopie

Půjčovna koloběžek Královna koloběžka se nachází vedle kina Hejnice. 

V hejnické koloběžkárně je pro vás nachystáno celkem 26 koloběžek české značky Kostka, které jsou ideální jak na rodinný výlet po upravených silnicích, tak do terénu a pro největší dobrodruhy i na jízdu po singltreku.
Po domluvě s personálem je možnost se nechat společně s koloběžkami odvézt kamkoli budete chtít. Nabídka rozvozu není vyhrazena jen pro koloběžkáře, ale po domluvě ji mohou využít také cyklisté či turisté z okolí.
Součástí koloběžkárny je nabídka občerstvení a možnost vnitřního i venkovního posezení. Jedná se také o pobočku Zásilkovny.
Rezervace koloběžek je možná na webu
Aktuální informace se dozvíte na facebooku

KK, obrázek se otevře v novém okně       Rozvoz, obrázek se otevře v novém okně

10.2.2021 9:57:47 | přečteno 1060x | veronika.hradilova
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load