Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kino Hejnice

Kino Hejnice najdete po levé straně Baziliky Navštívení Panny Marie, na hlavní silnici od Frýdlantu na Bílý Potok pod Smrkem v ulici Jizerská čp. 3. Přesné místo si můžete najít v níže uvedené mapce včetně místa Letního kina na koupališti.logo kina, obrázek se otevře v novém okně

Kino Hejnice je nově digitalizované na standart DCI a mimo kvalitní digitální projekce v kvalitě 2K a systému 2D nabízí moderní zvukový systém 7.1.
Promítá po většinu roku v pátek a v sobotu. Zpravidla od 20 hodin, vyjma dětských představení, které začínají již v 17,30 hodin.
V programu je i promítání Hejnického kinematografu, který většinou připadá na středu.
V letních měsících se do programu navíc zařazuje promítání v úterý.

Nově je kino osazeno moderními a pohodlnými křesly na sezení, které poskytují nejvyšší míru pohodlí. Aktuální kapacita kina se zastavila na 136 místech.

Parkovat se může přímo v ulicích přilehlých ke kinu a k Bazilice.


Aktuálně je nutné dodržovat při vstupu do kina vyhlášená opatření proti šíření koronaviru. 


Aktuální informace můžete zjistit na:

  • webových stránkách kina - www.kino.mestohejnice.cz
  • facebooku kina - Kino Hejnice 
  • e-mailu - kinohejnice@mestohejnice.cz
    Na tomto mailu je také možno rezervovat si vstupenky na jednotlivé představení.
    Jinak lze vstupenky na filmy zakoupit v předstihu zhruba měsíc před promítáním v pokladně kina, která je otevřena vždy  hodinu před každou projekcí.
kino, obrázek se otevře v novém okně


Dárkové poukazy do kina

Dárková poukázka, obrázek se otevře v novém okně

Nevíte co k Mikuláši, Vánocům, Valentýnu, svátku, narozeninám, výročí, z lásky, proti žalu nebo jen tak pro radost? Zkuste nový počin zdejšího kulturního stánku.
Kino Hejnice nabízí prodej dárkových poukazů na návštěvu svých filmových představení. Cena poukazu je 120,- Kč a je použitelný na jakýkoliv film v nabídce kina Hejnice v následujících měsících
(nic se nedoplácí, nic se nevrací). Prodej poukazů probíhá v pokladně kina a také v pokladně MěÚ Hejnice.
Věrnostní program kina Hejnice

Tato nabídka platí pouze pro kamenné kino, nevztahuje se na představení Letního kina na koupališti - není tam elektronická pokladna.
Všechny body věrnostního programu platí pro klasické filmové projekce, které pořádá kino Hejnice - mimo cestopisné besedy a festivaly.

BENEFITNÍ KARTA
- každý sedmý vstup do kina zdarma

PERMANENTKA DO KINA
- výhodné vstupné v rámci balíčků návštěv 
karta kino, obrázek se otevře v novém okně


Plán hlediště

Plán hlediště, obrázek se otevře v novém okně


Letní kino
 promítá pouze v období letních prázdnin a zpravidla jednou za 14 dní, většinou v sobotu nebo pátek. V případě špatného počasí se promítání snímku ruší a nahrazuje se mimořádným představením až dovolí počasí.

Parkování je možné na parkovišti koupaliště - před plotem autokempu Hejnice, zdarma.

kinomapa, obrázek se otevře v novém okně

 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load