Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Florbal

vlci

Florbalový klub Smědavští Vlci

Na Frýdlantsku působí jediný florbalový klub, který hraje oficiální soutěže ČFBU. Je tvořen hráči z celého výběžku včetně Hejnic. Protože zde není jediná hala, která by svými rozměry dovolila pořádat soutěžní zápasy, konají se tréninky Vlků ve frýdlantské hale vedle zimního stadionu a "domácí" zápasy v hale ve Smržovce.

V případě, že by měl někdo zájem stát se novým členem týmu, může se přijít podívat na trénink do frýdlantské Sportovní haly vedle zimního stadionu každou středu od 19,30 hodin.

Každoročně je v Hejnicích pořádán Vánoční florbalový turnaj pro širokou veřejnost, kde si může každý vyzkoušet vybojovat putovní pohár.

Více informací o týmu Smědavských Vlků se dozvíte na stránkách klubu http://www.sfbk-frydlant.borec.cz/ nebo na Facebooku Smědavští Vlci.


Na Frýdlantsku také působí ženský florbalový tým SFBK Frýdlant
foxes, obrázek se otevře v novém okně
veškeré informace a kontakty najdete na Facebooku

7.11.2008 8:13:38 | přečteno 12345x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load