Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jednání dne 8. 7. 2015

- Město Hejnice –

U S N E S E N Í

Z MIMOŘÁDNÉHO JEDNÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA HEJNICE 

konaného dne 8.7. 2015 v 17.00 hodin v budově MěÚ Hejnice.119/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.913/1 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

120/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.920/1 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat

121/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.920/8 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku  a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

122/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.916/3 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

123/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku st.č.406 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

124/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.916/1 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku  a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

125/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku st.č.403 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku  a  městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

126/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 920/3 a st.č.454 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

127/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 473/2 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

128/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 466/1 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

129/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 310/8 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

130/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.310/21 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

131/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.292/1 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

132/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 290 v k.ú. Hejnice mezi vlastníkem pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

133/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č. 291/2 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

134/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku st.č.227 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

135/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku p.č.303/2 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

136/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku st.č.648 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

137/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE  smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení služebnosti, tykající se vybudování stavby „čerpací stanice a výtlaku z čerpací stanice“ na pozemku st.č. 232 v k.ú. Hejnice mezi vlastníky pozemku a městem Hejnice. Zřízení služebnosti bude sjednáno za úplatu určenou znaleckým posudkem znalce. Ukládá starostovi smlouvu podepsat.

138/2015 PROJEDNALO A SCHVALUJE výsledek poptávkového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu „Pořízení stroje na úklid cest nebo silničních komunikací – Hejnice“ a potvrzuje vítěze firmu POL-AGRO TRADING ZT s.r.o. se sídlem Palkovická 2393, Frýdek – Místek, IČO 25860968. Ukládá starostovi podepsat s vítěznou firmou příslušnou smlouvu.

139/2015  PROJEDNALO A ROZHODLO o pořízení automobilu určeného pro družstvo psovodů SDH Hejnice s podmínkou získání dotace ve výši 70% z dotačního fondu Libereckého kraje. Výše vlastního podílu bude maximálně 163 000,-Kč. Ukládá starostovi informovat vedení Libereckého kraje. Ruší usnesení ZM č. 109/2015.¨

Jaroslav Demčák - starosta

Jiří Horák - místostarosta

13.7.2015 10:10:41 | přečteno 570x | karel.kopecky
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load