Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Opatření kvůli Koronaviru 2. a 3.vlna

opatření

Informace ohledně opatření a nařízení v souvislosti se šířením Koronaviru.
Jedná se o 2. a 3. vlnu - podzim 2020 - zima 2021

Jsou přidávány postupně podle data.

Ve spodní části jsou grafické přílohy některých letáků. Vyhlášky jsou také v sekci Úřední deska.

V případě potřeby volejte tel. MěÚ Hejnice 482 322 211Pátek 29. ledna:

Nařízení vlády - ikona souboruSb. 016-21


Úterý 19. ledna:

Nařízení vlády - ikona souboruSb. 009-21


Čtvrtek 14. ledna:

Od 15. ledna se mohou senioři ve věku 80+ registrovat k očkování proti COVID-19 prostřednictvím centrálního rezervačního systému. Město Hejnice nabízí pomoc s registrací všem spoluobčanům, kteří mají zájem se nechat očkovat. Od 15. ledna seniorům 80+ a všem dalším od 1. února. Zájemci mohou kontaktovat nejlépe telefonicky a domluvit se na dalším postupu. Údaje potřebné k vyplnění registrace jsou následující: jméno, příjmení, číslo pojištěnce (shodné s rodným číslem), zdravotní pojišťovna, adresa bydliště, telefonní číslo, e-mail (nemusí být) a preferované očkovací místo (u nás zatím nejblíže Krajská nemocnice Liberec). MěÚ zprostředkuje pouze registraci zájmu o očkování, samotné očkování město Hejnice neorganizuje. Další pomoc nabídneme podle aktuální situace v případě stanovení termínu očkování. Pokud víte o někom, kdo by mohl mít zájem o očkování (soused, známý, příbuzný) a sám není schopen si o registraci požádat, dejte nám o něm vědět. Budeme ho kontaktovat osobně.

Ockovani registrace, obrázek se otevře v novém okně


Středa 13. ledna:

Informace ohledně očkování proti covid-19
očkování, obrázek se otevře v novém okně

Více informací na webu MZČR a na portále COVID.


Pátek 8. ledna:

Nařízení vlády - ikona souboruSb. 006-21


Čtvrtek 7. ledna:

Vláda prodloužila opatření - Vláda dnes prodloužila opatření proti šíření koronaviru ve společnosti. Nadále minimálně do 22. ledna tak zůstávají uzavřené služby, obchody a restaurace mimo výjimek. Nespustí se ani lyžařské areály.
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně

 


Úterý 5. ledna:

Město odpouští opět nájemné nebytovkámMěsto Hejnice opět nabízí alespoň tuto pomoc pro majitele obchodů a služeb v Hejnicích, kteří jsou v nájmu v městských nebytových prostorách a současná opakovaná nařízení kvůli koronaviru jim zamezila další podnikatelské činnosti.
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně


Středa 23. prosince:

Nařízení vlády o zpřísnění opatření Sb. 242-2020 ikona souborusb242 20


Úterý 22. prosince:

Prodloužení nouzového stavu
nouzový stav, obrázek se otevře v novém okně

Nařízení vlády sb237-20 - ikona souborusb237 20


Pondělí 14. prosince:

Nařízení vlády - ikona souborusb220 20
nařízení 14 12, obrázek se otevře v novém okně

Čtvrtek 10. prosince:

Nařízení vlády - ikona souborusb215 20ikona souborusb216 20 1


Pondělí 7. prosince:

Opětovné zpřísnění pravidel - znění nařízení ikona souborusb210 20
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně


Pondělí 30. listopadu:

Nařízení vlády týkající se rozvolnění -  ikona souboruSb. 204_2020


Neděle 29. listopadu:

Od čtvrtka 3. 12. by se mělo rozvolňovat - Do čtvrtka 3. prosince daleko, ale třeba se to už nezmění. Zatím to je něco jako návrh, takže to neberte jako jistotu na 100 %. Bude to ale spojeno se spoustou přísných epidemiologických opatření, které se v blízké době zveřejní. Jako například pouze 50% kapacita restaurací, všichni musí sedět, omezení počtu návštěvníků fitness center podle plochy a podobně.
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okněPátek 20. listopadu:

Nařízení vlády 20. 11. 2020 omezení kvůli Koronaviru - ikona souborusb. 194_2020 


Čtvrtek 19. listopadu:

Lékárny otevřené v neděli 22. listopadu
lékárny, obrázek se otevře v novém okně


Pondělí 16. listopadu:

Nařízení vlády č. 190/2020 - ikona souborusb190 20


Neděle 15. listopadu:

Hejnice nabízí nově i dětské respirátory - Reagujeme na ohlášení návratu dětí do škol a sehnali jsme dětské respirátory třídy FFP2 za cenu 12 Kč za kus, když budete chtít ochránit svá dítka. V prodeji budou od pondělí 16. 11. po 15 hodině na městském úřadě v Hejnicích, stejně jako velké respirátory nebo dětské a dospělácké roušky, které jsou stále v nabídce.
děti, obrázek se otevře v novém okně

Nový systém řešení opatření PES v souvislosti s koronavirem - ikona souboruúplné znění jednotlivých stupňů omezení a konkrétních opatření

PES, obrázek se otevře v novém okně Pátek 13. listopadu:

Otevření lékárny Hejnice
hlášení fb 2, obrázek se otevře v novém okně

Návrat školních spojů - potvrzeno zatím pouze v Libereckém kraji
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okněČtvrtek 12. listopadu:

Hlášení městského rozhlasu 12. listopadu Město Hejnice žádá všechny své občany, aby důsledně dodržovali současná nařízení k potlačení šíření nákazy koronavirem. Situace není v Hejnicích dobrá, neustále dochází k navyšování počtu nakažených občanů a také těch co musejí být hospitalizováni v nemocnici. Současná čísla hovoří o 60 pozitivních a 3 hospitalizovaných. Apelujeme hlavně na starší občany, aby výrazně omezili vycházení z domu do míst s velkou koncentrací lidí jako jsou obchody. Kdo nemáte možnost nákupu od příbuzných a dětí, můžete kontaktovat městský úřad, který vám zajistí nákup nebo vyzvednutí léků. V případě, že opravdu musíte mimo domov, používejte funkční, sterilní a neznehodnocené respirátory nebo roušky. Tyto jsou většinou jednorázové, takže se k nim takto prosím chovejte. Děkujeme za pochopení složité situace, ale jde o to ochránit právě rizikovou skupinu před těžkým průběhem onemocnění koronavirem.


Středa 11. listopadu:

Návrat dětí do škol: - úplné znění nařízení Ministerstva školství - ikona souboruinformace k provozu skol a skolskych zarizeni od 18 11 2020


hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně

Lékárny na 15. listopadu:
lékárny, obrázek se otevře v novém okněČtvrtek 5. listopadu: 

Oznamujeme občanům, že lékárna Hejnice je od dnešního dne uzavřena. Uzavření bude trvat minimálně po dobu 10 dnů, tedy do 15. listopadu. V případě, že nemáte možnost si léky vyzvednout jinde (zdravotní stav) můžete v ojedinělých případech volat lékárnu v Nemocnici Frýdlant tel. 482 369 456. Pan lékárník Sedlák zajistí i rozvoz do Hejnic, Libverdy a B. Potoka. Platí pondělí až pátek.
lékárna, obrázek se otevře v novém okně


Středa 4. listopadu: 

Dnes od 16 do 17 hod si můžete před MěÚ Hejnice vyzvednout dezinfekci na ruce. Podmínkou je vlastní nádobka na dezinfekci.
dezinfekce, obrázek se otevře v novém okně

Seznam otevřených lékáren tuto neděli - 8. 11. 2020: 
Lékárenská pohotovost 8 11 2020, obrázek se otevře v novém okně


Úterý 3. listopadu:

Nařízení vlády č. 182 - ikona souboruNařízení vlády č. 182_2020Pátek 30. října: 

Nařízení vlády o prodloužení opatření do 20. listopadu ikona souboruNařízení vlády č. 180_2020Středa 28. října:

Otevřené lékárny během nedělí - Vzhledem k tomu, že vládní nařízení uzavřelo také všechny obchodní centra, kde jsou lékárny, sdílíme vám otevřené lékárny v Libereckém kraji, které tyto neděle budou sloužit pro občany.
lékárny, obrázek se otevře v novém okněÚterý 27. října:

Hlášení městského rozhlasu: 27. října 10 a 14 hodin -Městský úřad Hejnice bude mimořádně otevřen pro veřejnost tento čtvrtek mezi 8 a 11 hodinou jako náhrada za středeční svátek. Od středy platí zákaz nočního vycházení mezi 21 a 5 hodinou s výjimkou výkonu povolání, cesty do zaměstnání a venčení domácích zvířat do 500 metrů od bydliště. Také je nařízeno, že v neděli jsou uzavřené obchody kromě lékáren, restauračních okének a během týdne musí zavírat max ve 20 hodin. Důrazně žádáme občany Hejnic včetně seniorů, pro které to platí obzvláště, aby výrazně omezili svůj pohyb venku v místech, kde je velká koncentrace lidí, jako jsou obchody, čekárny a také zrušili různé rodinné sešlosti a oslavy včetně přátelských mejdanů. Seniorům či pozitivním rodinám v izolaci či karanténě v Hejnicích nabízí zdarma pomoc s nákupy nebo obstarání dalších služeb Český červený kříž na tel. 770 14 14 44. Aktuální informace včetně tohoto hlášení najdete na webu města nebo vývěsce před městským úřadem. Nadále platí možnost si zakoupit na městském úřadě jednorázové roušky za 4 koruny a respirátory za 20 korun kus. Kvalitnější ochranu v podobě nanoroušek si můžete zakoupit v místní lékárně. Lékárna Hejnice oznamuje, že je v pátek 30. října uzavřena.

Nařízení vlády o nových omezeních č. 176/20 - ikona souborusb176 20

Od středy platí zákaz vycházení v noci
zakaz vycházení, obrázek se otevře v novém okně

Je zavedeno další omezení obchodů
omezení prodeje, obrázek se otevře v novém okně

Ve čtvrtek bude městský úřad mimořádně otevřen
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okněPondělí 26. října:

Výzva školky - dávejte k nám jen zdravé dětiPřátelé z Hejnic a vy co dáváte své děti do zdejších školek. Sice jsem dnes donesl do školek dětské roušky a respirátory pro paní učitelky a personál, ale víme, že ve školkách není povinnost používat tyto ochranné prostředky. A tak vás chci moc poprosit o jedno, buďte rozumní v následujících týdnech při umístění vašeho dítka do mateřské školy... Jde o to, že když víte, že je dítě nemocné nebo má nějaké příznaky nemoci, nechte si ho doma. Stejně také jde hlavně o to, že když někdo z vaší domácnosti přišel do kontaktu s pozitivní osobou a čeká na testy nebo je v karanténě, nedávejte vaše dítě do školky, dokud nebudete mít jistotu, že se nákaza vaší domácnosti vyhnula. 
Důvod? Je jím jen to, abychom provoz mateřských školek v Hejnicích udrželi co nejdéle v běžném chodu a mohli tak umožnit ostatním rodičům jít do práce, když se školky o děti běžně postarají. Když některou z výše uvedených situací zatajíte a nákaza se dostane do některé z budov školky a mezi děti a personál, může ohrozit spoustu dalších domácností a to nejen virem a nákazou v dalších rodinách, ale také případně problémy ekonomickými, když budou muset mít své dítě doma a nebudou moci chodit do své práce. Děkuji za pochopení a předání si informací mezi další rodiče Pátek 23. října:

Nařízení vlády č. 174 o prodloužení platnosti omezení - ikona souborusb174 20Čtvrtek 22. října:

Knihovna je podle nového nařízení vlády uzavřena do odvolání

Hlášení městského rozhlasu - Informujeme občany, že městská knihovna je nyní také uzavřena. Můžete využít stromovou knihovnu vedle městského úřadu. Seniorům či pozitivním rodinám v izolaci či karanténě v Hejnicích nabízí zdarma pomoc s nákupy nebo obstarání dalších služeb Český červený kříž na tel. 770 14 14 44. Nebojte se zavolat. Letáky s nabídkou pomoci najdete na vývěskách a webu města. Žádáme rizikovou skupinu obyvatel, seniory a ostatní, aby omezili svůj pohyb venku v místech, kde je velká koncentrace lidí, jako jsou obchody, čekárny a také omezili různé rodinné sešlosti a oslavy. Nyní platí nařízení nošení roušek i venku ve městě, pokud jste blíže jiným osobám blíže než 2 metry. Taktéž je omezený volný pohyb osob mimo svůj domov. Pokusme se dodržovat zveřejněná nařízení. Aktuální informace včetně tohoto hlášení najdete na webu města nebo vývěsce před městským úřadem.

Máte propadlý řidičský průkaz? Nevadí, zatím platí dál... - Platí, že uplynula-li doba platnosti řidičského průkazu nebo průkazu profesní způsobilosti řidiče v době trvání nouzového stavu, hledí se na tyto doklady jako na platné, resp. držitelé těchto dokladů nebudou za výkon činnosti realizovaný s dokladem, jenž v době nouzového stavu pozbyl plynutím času své platnosti, v přestupkovém řízení postihováni.


Středa 21. října:

Nařízení vlády o dalších opatřeních proti šíření koronaviru:
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně
- Omezení volného pohybu osob - ikona souboruUsneseni-vlady-CR-ze-dne-21-10-2020-c-1078-o-zakazu-volneho-pohybu-osob.pdf
- Omezení maloobchodního prodeje - ikona souboruUsneseni-vlady-CR-ze-dne-21-10-2020-c-1079-o-zakazu-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb.pdf
- Omezení činnosti veřejných orgánů - ikona souboruUsneseni-vlady-CR-ze-dne-21-10-2020-c-1080-o-omezeni-cinnosti-organu-verejne-moci-a-statnich-organu.pdfÚterý 20. října:

Tuto středu 21. 10. od 16 do 17 hod si můžete před MěÚ Hejnice vyzvednout dezinfekci na ruce. Podmínkou je vlastní nádobka na dezinfekci. Město Hejnice
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně

Nová roušková pravidla - Roušky jsou povinné také při jízdě v automobilu, pokud nejedete sami nebo pouze s členy vlastní domácnosti. Platnost od středy 21. října 00:01 hod
roušky, obrázek se otevře v novém okně

Sbírka zákonů - úprava nařízení pro školy - ikona souborusb169 20Pondělí 19. října:

Aktuální nabídka pomoci od Českého červeného kříže speciálně s telefonem pro Frýdlantsko.
Klienti neplatí nic, je to financováno jinými zdroji. Tato nabídka platí také pro pozitivní domácnosti, které nemají možnost nákupů od sousedů či potřebují jinou pomoc s nákupem, léky a podobně v případě, že jsou v izolaci nebo karanténě. Děkuji za rozšíření letáku a informace do všech směrů a předání této informace hlavně vašim seniorům.
Pomoc pro seniory, obrázek se otevře v novém okně Nákupy pro seniory, obrázek se otevře v novém okně

Hlášení městského rozhlasu: 
Informujeme občany, že městská knihovna je od pondělí v režimu Výdejního okénka, kdy není možný přístup veřejnosti do objektu DPS s knihovnou. Zájemci o knihy se mohou domluvit o výpůjčce s knihovnicí přes okno do ulice, které je označeno. Důvodem je omezení zavlečení nákazy do objektu DPS. Děkujeme za pochopení. Seniorům či pozitivním rodinám v izolaci či karanténě v Hejnicích nabízí zdarma pomoc s nákupy nebo obstarání dalších služeb Český červený kříž na tel. 770 14 14 44. Nebojte se zavolat. Letáky s nabídkou pomoci najdete na vývěskách a webu města. Od dnešního dne platí v Libereckém kraji prázdninové jízdní řády hromadné dopravy z důvodu uzavření škol. Na městském úřadě jsou nadále v prodeji jednorázové roušky a respirátory FFP2 pro občany Hejnic. Jednorázové textilní roušky jsou zdarma ve vestibulu úřadu. MěÚ Hejnice je otevřen pro veřejnost v pondělí mezi 12 a 17 hodinou a ve středu od 8 do 11 hodin a od 14 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny používejte telefonický nebo mailový kontakt. Žádáme rizikovou skupinu obyvatel, seniory a ostatní, aby omezili svůj pohyb venku v místech, kde je velká koncentrace lidí, jako jsou obchody, čekárny a také omezili různé rodinné sešlosti a oslavy. Silnice přes Smědavu na Souš je nadále otevřena pro běžný provoz.


Pátek 16. října:

Informace z knihovny Hejnice:
knihovna, obrázek se otevře v novém okněČtvrtek 15. října:

Jídlo pro žáky ZŠ Hejnice - zájemci z řad žáků, kteří by chtěli i v době uzavření školy odebírat obědy ze školní jídelny mají možnost odebírat plnohodnotné jídlo (celá porce pro dospělého) do jídlonosičů s sebou. Cena je 68 Kč za kus. Je nutné se nahlásit u vedoucí školní kuchyně, tel. 482 322 290. Stejnou možnost mají všichni občané Hejnic, starším zájemcům je možné jídlo dovézt domů.

Omezení jízdních řádů:
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okněÚterý 13. října:

Senioři si mohou vyzvednout nanofiltry na městském úřadě:
hlášení fb, obrázek se otevře v novém okně
Prosíme předejte tuto informaci vašim seniorům v okolí. Případně je můžete na základě občanského průkazu vyzvednout za ně. Ostatním je rozvezeme koncem týdne. 

Informace pro rodiče důležitých pro fungování státu - Jste důležitý zaměstnanec pro fungování státu a potřebujete zaopatřit dítě, když vám zavřeli základní školu? Na základě rozhodnutí vlády Liberecký kraj vybral školy, které budou od 14. října vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách.
Pro Frýdlantsko je takto určená ZŠ Frýdlant a zájemci musí kontaktovat vedení této školy.

Hlášení městského rozhlasu: 13. října 10 hodin - Město Hejnice vyzývá dobrovolníky z řad občanů, kteří by chtěli pomoci případně seniorům s nákupy, donáškou léků či vyzvednutím receptu, aby se přihlásili na městský úřad u paní Veroniky Hradilové, nebo aby přímo pomohli konkrétnímu seniorovy ve svém okolí. Děkujeme. Nová nařízení vlády platná od středy uzavřela všechny školy s výjimkou mateřských školek. Taktéž budou uzavřené restaurace a bary s výjimkou prodeje z výdejního okénka. Je zakázána konzumace alkoholu na veřejných místech. Shromažďování osob na veřejnosti je možné pouze v max 6 lidech. Roušky se musí používat také na zastávkách veřejné dopravy. Žádáme rizikovou skupinu obyvatel, seniory a ostatní, aby omezili svůj pohyb venku v místech kde je velká koncentrace lidí, jako jsou obchody, čekárny. V případě, že potřebuje zajistit některé své služby, jako jsou nákupy nebo léky, obraťte se na své příbuzné nebo na městský úřad. V sobotu 17. 10. se koná svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Jednotlivá stanoviště a časy k odložení odpadu najdete na vývěskách a webu města. Sbírka použitého textilu pro diakonii Broumov se koná tento pátek od 17 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 10 hodin. Textil můžete nosit do kina, zadní vchod od hasičárny. Na městském úřadě jsou nadále v prodeji jednorázové roušky a respirátory FFP2 pro občany Hejnic. Jednorázové textilní roušky jsou zdarma ve vestibulu úřadu. MěÚ Hejnice je otevřen pro veřejnost v pondělí mezi 12 a 17 hodinou a ve středu od 8 do 11 hodin a od 14 do 16 hodin. Mimo tyto hodiny používejte telefonický nebo mailový kontakt.

Informace k distančnímu vzdělávání na ZŠ Hejnice - Od středy se budou na dálku učit už všichni žáci jak na prvním, tak na druhém stupni školy. Pouze mateřské školy zůstanou v běžném provozu. Podle § 184a školského zákona je distanční vzdělávání povinné. Pokyny žáci dostanou od vyučujících příslušných předmětů buď ještě ve škole nebo přes systém Edookit. Pro otvírání studijních materiálů ve formátu Word, Excel, PowerPoint je možné využívat svůj školní účet. Pro ty, co nemají možnost vzdáleného přístupu (internet), budou učební materiály pro distanční výuku připraveny k vyzvednutí ve škole (hlavní budova - 2.stupeň) od středy 14.10. každý den od 8:00 do 10:00. Uzavřena bude i školní družina. Obědy byly všem žákům odhlášeny od 14.10.; v případě, že chtějí obědy odebírat, musí si je znovu přihlásit a v určeném čase vyzvednout do jídlonosičů. Do lavic se žáci – dle předběžného sdělení MŠMT – vrátí v pondělí 2. listopadu po podzimních prázdninách, které jsou letos prodlouženy na celý týden od 26. do 30. října.Ošetřovné mohou pobírat rodiče dětí do 10 let včetně, a to ve výši 60 procent z denního vyměřovacího základu, přičemž minimálně se bude jednat o 400 korun. 


Pondělí 12. října:

Nové nařízení opatření vlády - ikona souboruúplné znění nařízení najdete zde
zákaz škol, obrázek se otevře v novém okně
Opatření platí do 1. listopadu. Zatím tedy...
A k tomu na veřejnosti může být shromážděno max 6 osob.
Dále je zakázáno konzumovat alkohol na veřejně přístupných místech.
Roušky se nově musí nosit i na nástupištích a zastávkách veřejné dopravy.
Restaurace a bistra mohou fungovat systémem "výdejního okénka".

Nabídka pomoci seniorům. Předejte prosím informace seniorům ve Vašem okolí.  
pomoc seniorům, obrázek se otevře v novém okně

Hlášení městského rozhlasu
- Město Hejnice vyzývá dobrovolníky z řad občanů, kteří by chtěli stejně jako na jaře pomoci případně seniorům s nákupy, donáškou léků či vyzvednutím receptu a tím je ochránit před případným rizikem nákazy, aby se přihlásili na městský úřad u paní Veroniky Hradilové tel. 487955067, nebo aby přímo pomohli konkrétnímu seniorovy ve svém okolí. Děkujeme.
Vyzýváme rizikovou skupinu obyvatel, tj. seniory a lidi s chronickými zdravotními obtížemi, aby omezili svůj pohyb venku v místech kde je hodně lidí, jako jsou obchody, čekárny, restaurace. V případě, že potřebuje zajistit některé své služby, jako jsou nákupy, vyzvednutí léků nebo receptu, můžete se obrátit na své mladší příbuzné nebo na městský úřad, který vám tuto službu zajistí.
Žádáme občany, aby domluvili svým starším příbuzným a známým, že je nutné omezit jejich pobyt ve velkých společnostech a dočasně se jim například postarali o větší nákupy nebo vyzvednutí léků. Děkujeme za pochopení.
Na městském úřadě jsou nadále v prodeji jednorázové roušky a respirátory FFP2 pro občany Hejnic. Jednorázové textilní roušky jsou zdarma ve vestibulu úřadu.
 
Sháníme dobrovolníky na pomoc místním seniorům
Hejničtí přátelé a občané, situace pomalu spěje k většímu omezení, takže prosíme všechny, kteří byste případně chtěli opět pomoci našim seniorům ve městě s případnými nákupy nebo nějakou podobnou službou (vyzvednout léky, recept apod.), aby tito nemuseli zbytečně riskovat své zdraví pobytem mezi lidmi, jestli byste se nám přihlásili?
Sháníme potencionální pomocníky pro hejnické seniory. Těm tuto službu nabídneme, jestli bude zájem, kontaktovali bychom vás následně. Děkuji za vstřícnost a pomoc. Prosím o šíření této výzvy. Opravdu potřebujeme ochránit rizikovou skupinu. Děkuji.
Volejte a pište paní Veronice Hradilové -veronika.hradilova@mestohejnice.cz, tel. 487955067, 482 322 211
 
Oblastní spolek Českého červeného kříže v Jablonci nad Nisou podle jarního vzoru znovu zprovoznil krizovou linku pro seniory a další potřebné lidi ohrožené koronavirem. Číslo je 601 386 447. 

Dopis Hejtmana Libereckého kraje - ikona souboruDopis Hejtmana říjen

Nařízená opatření od pondělí 12. 10. 2020
- pdf verze nařízení vlády - ikona souboruUsneseni vlady CR ze dne 8 10 2020 c 995 o prijeti krizoveho opatreni
20201009 061618, obrázek se otevře v novém okně


     

Koronavir 2. vlna

20201009 061618

20201009 061618

 
pomoc seniorům

pomoc seniorům

 
zákaz škol

zákaz škol

 
hlášení fb

hlášení fb

 
hlášení fb

hlášení fb

 
knihovna

knihovna

 
Pomoc pro seniory

Pomoc pro seniory

 
Nákupy pro seniory

Nákupy pro seniory

 
roušky

roušky

 
hlášení fb

hlášení fb

 
hlášení fb

hlášení fb

 
hlášení fb2

hlášení fb2

 
mš

 
zakaz vycházení

zakaz vycházení

 
omezení prodeje

omezení prodeje

 
lékárny

lékárny

 
hlášení fb prázdné 20201026203333724 20201103235155909 20201103235950820

hlášení fb prázdné 20201026203333724 20201103235155909 20201103235950820

 
dezinfekce

dezinfekce

 
Lékárenská pohotovost 8 11 2020

Lékárenská pohotovost 8 11 2020

 
hlášení fb

hlášení fb

 
školy

školy

 
hlášení fb 2

hlášení fb 2

 
hlášení fb

hlášení fb

 
PES

PES

 
děti

děti

 
lékárny

lékárny

 
zš hejnice

zš hejnice

 
lékárny

lékárny

 
hlášení fb

hlášení fb

 
hlášení fb

hlášení fb

 
nařízení 14 12

nařízení 14 12

 
nouzový stav

nouzový stav

 
hlášení fb

hlášení fb

 
hlášení fb

hlášení fb

 
očkování

očkování

 
Ockovani registrace

Ockovani registrace

 
respirátory

respirátory

 
respirátory

respirátory

 
nano

nano

 
nařízení březen

nařízení březen

 
prohlášení

prohlášení

 
očkování

očkování

 
hlášení fb

hlášení fb

 
respi česky

respi česky

 
hlášení fb prodej sobota

hlášení fb prodej sobota

 
hlášení fb prodej sobota

hlášení fb prodej sobota

 
očkování

očkování

 
školy

školy

 
 
12.10.2020 14:31:37 | přečteno 1201x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load