Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejná doprava

doprava

Mimořádné jízdní řády vlaků a autobusů

Všem návštěvníkům Hejnických slavností nabízíme ve spolupráci s Českými drahami, ČSAD Liberec, Korid LK a Libereckým krajem mimořádné dopravní spoje veřejné dopravy, které budou jezdit tento červencový víkend.

Jednak můžete využít posílené vlakové soupravy, které by měly pojmout daleko větší množství cestujících po oba dny.

Také se jedná o speciální spoje, které jsou mimořádně zařazené do upraveného jízdního řádu. Ty se hlavně postarají o sobotní odvoz návštěvníků zpět z Hejnic domů na všechny směry. Jedná se hlavně o noční spoje po sobotním vystoupení kapel a ohňostroji. Kdy lze na směr Nové Město p. S. využít autobusový spoj a na směr Raspenava, Frýdlant, Liberec vlakových souprav. Některé posilují spojení mezi Hejnicemi a Raspenavou s napojením na tradiční spoje na Frýdlant a Liberec. Poslední spoj co pojede z Hejnic je přímý do Liberce.

Doporučujeme vám všem možnost zvolit veřejnou dopravu, protože vám odpadnou starosti s parkování vašeho vozu a otázkou čím se budete mezi stánky osvěžovat. A navíc si třeba užijete nevšední zážitek jízdy Jizerskohorskou železnicí.

Speciální jízdní řád vlaků a autobusů


25.6.2013 21:55:38 | přečteno 7071x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load