Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro trhovce

8

Účast prodejců a řemeslníků je podmíněna předchozí registrací s rezervací a zakoupením místa, kde jim poté bude umožněn prodej. I v letošním roce totiž bude systém prodeje organizován a každý prodejce bude mít předem určené místo, na kterém může svůj stánek rozložit a které mu bude garantováno. Tato místa se budou kupovat dopředu před slavnostmi. 

Věnujte důležitou pozornost veškerým dokumentům, které zde najdete a musíte je vrátit vyplněné, abyste si zajistili možnost prodeje na Hejnických slavnostech. Primárně dochází k prodeji stánkových míst kompletně na oba dva dny, pouze výjimky lze možné řešit jednodenně.


Hejnické slavnosti 2023

1. a 2. července 2023


Pozor!
Nový způsob registrace trhovců na Hejnické slavnosti


Každý zájemce o prodej na Hejnických slavnostech musí odeslat kompletně vyplněnou přihlášku s povinnými přílohami na Město Hejnice. 

Na základě přijatých přihlášek rozhodne město o přijetí či nepřijetí prodejců a určí jim prodejní místa na jejich stánky.

Upozorňujeme na nová pravidla týkající se umístění vozidla u prodejního stánku a také systému vratné kauce za úklid místa po ukončení prodeje.

Přihlášky ke stažení a vyplnění:

ikona souboruHejnické slavnosti pozvánka 2023

Přihlášky odesílejte paní Lence Hradilové lenka.hradilova@mestohejnice.cz ,
 tel. 483 034 571, 702 655 236 , Město Hejnice, Nádražní 521, 463 62 Hejnice, datová schránka 6rsbedk .
Případné dotazy ohledně registrace a rezervace je možné směřovat na stejné kontakty.

ikona souboruSeznam trhovců pro ročník 2023!


Mapový pohled na prodejní ulici pro orientaci stánkařů na zajištění místa najdete zde.

V odkaze "stojíte" na hlavní křižovatce kde je umístěné kontaktní místo pořadatelů. Nalevo směrem k železničnímu přejezdu v ulici Lázeňské jsou umístěné stánky zakončené kolotoči. Napravo směrem k bazilice jsou v ulici Klášterní umístěné stánky, které jsou zakončené parčíkem u baziliky, kde se nachází řemeslný jarmark. Nalevo vedle jarmarku je zelený plac, kde je zázemí kulturního pódia s hudebními vystoupeními.
mapa stankaři, obrázek se otevře v novém okně
Orientační mapa umístění stánkového prodeje v ulici Klášterní a Lázeňské. Centrální místo pořadatelů je označeno červenou hvězdičkou.

Letecké fotografie prodejní ulice

Nadhled 1, obrázek se otevře v novém okně Nadhled 2, obrázek se otevře v novém okně

Pro plné rozlišení fotografií si je zde stáhněte
a zvětšete do potřebné velikosti - ikona souboruFotka stánkařiikona souboruFotka stánkaři 2


Nájezd stánkařů na Hejnické slavnosti je možný v pátek 30. června od 18 do 22 hodin
a v sobotu 1. července od 5 do 8 hodin

V tu dobu budou na centrální křižovatce u Pošty pořadatelé, kteří vás zaregistrují.
POZOR - rezervace platí do sobotní 8. hodiny, po ní padají a místa jsou prodávána dalším zájemcům!!!


Máme opět zájem o část před kostelem kde vybudujeme tradiční řemeslný jarmark, který nebude rušit přítomnost různých pouhých překupníků zboží. V oáze před kostelem tak opět vznikne parčík plný klidu a pohody s nostalgickými vzpomínkami na tradiční řemeslné jarmarky, které se zde v minulosti konaly.


Za prodejní místa se platí dopředu

Jsme nuceni s přihláškou požadovat od prodejců platby předem v celé výši poplatků za prodej stanovených v Organizačním řádu. A to ve výši 600 Kč (místo je jedno stání o šířce 3,5 metrů, kdo má prodejní stánek širší, musí zálohu vypočíst - počet stání x 600 Kč). Pro stánky s občerstvením je cena za jedno stání ve výši 1100 Kč. Pro část řemeslného jarmarku před kostelem platí částka 400 Kč za stání. 
Platba je vratná po zrušení rezervace do 14ti dnů před vlastním konáním akce.

Než platbu za stánek odešlete, musíte se nejprve přihlásit a zaregistrovat!
Zasláním poplatku vám automaticky nevzniká právo prodávat na této akci.

Platbu je možné zaplatit na č. ú: 19-0984938359/0800 s nutným variabilním symbolem který vám bude přidělen na základě registrace. 
Rezervaci s vrácením platby je možné zrušit nejpozději do 14 dní před vlastní akcí. Po tomto termínu nebude záloha vrácena.Řád slavností včetně ceny pronájmu stání

  Hejnické slavnosti na Facebooku

19.3.2009 18:32:50 | přečteno 17631x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load