Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro trhovce

8

Účast prodejců a řemeslníků je podmíněna předchozí registrací s rezervací a zakoupením místa, kde jim poté bude umožněn prodej. I v letošním roce totiž bude systém prodeje organizován a každý prodejce bude mít předem určené místo na kterém může svůj stánek rozložit a které mu bude garantováno. Tyto místa se budou kupovat dopředu, zhruba 3 měsíce před slavnostmi. 

Letošní ročník bude v organizaci stánkového prodeje řešen jiným systémem než předešlé ročníky prodejů. Proto věnujte důležitou pozornost veškerým dokumentům, které zde najdete a musíte je vrátit vyplněné, abyste si zajistili možnost prodeje na Hejnických slavnostech. Primárně dochází k prodeji stánkových míst kompletně na oba dva dny, pouze výjimky lze možné řešit jednodenně.

Hejnické slavnosti 2022 

2. a 3. července 2022

Pozor!
Nový způsob registrace trhovců na Hejnické slavnosti


Každý zájemce o prodej na Hejnických slavnostech musí odeslat kompletně vyplněnou přihlášku s povinnými přílohami na Město Hejnice. 

Na základě přijatých přihlášek rozhodne město o přijetí či nepřijetí prodejců a určí jim prodejní místa na jejich stánky.

Upozorňujeme na nová pravidla týkající se umístění vozidla u prodejního stánku a také systému vratné kauce za úklid místa po ukončení prodeje.

Přihlášky ke stažení a vyplnění:

ikona souboruHejnické slavnosti pozvánka 2022

Přihlášky odesílat na  Veroniku Koprnickou veronika.koprnicka@mestohejnice.cz,
 tel. 487 955 067, 730 173 912, Město Hejnice, Nádražní 521, 463 62 Hejnice.
Případné dotazy ohledně registrace a rezervace je možné směřovat na stejné kontakty.


Mapový pohled na prodejní ulici pro orientaci stánkařů na zajištění místa najdete zde.

V odkaze "stojíte" na hlavní křižovatce kde je umístěné kontaktní místo pořadatelů. Nalevo směrem k železničnímu přejezdu v ulici Lázeňské jsou umístěné stánky zakončené kolotoči. Napravo směrem k bazilice jsou v ulici Klášterní umístěné stánky, které jsou zakončené parčíkem u baziliky, kde se nachází řemeslný jarmark. Nalevo vedle jarmarku je zelený plac, kde je zázemí kulturního pódia s hudebními vystoupeními.
mapa stankaři, obrázek se otevře v novém okně
Orientační mapa umístění stánkového prodeje v ulici Klášterní a Lázeňské. Centrální místo pořadatelů je označeno červenou hvězdičkou.

Letecké fotografie prodejní ulice

Nadhled 1, obrázek se otevře v novém okně Nadhled 2, obrázek se otevře v novém okně

Pro plné rozlišení fotografií si je zde stáhněte
a zvětšete do potřebné velikosti - ikona souboruFotka stánkařiikona souboruFotka stánkaři 2


Nájezd stánkařů na Hejnické slavnosti je možný v pátek 1. července od 18 do 22 hodin
a v sobotu 2. července od 5 do 8 hodin

V tu dobu budou na centrální křižovatce u Pošty pořadatelé, kteří vás zaregistrují.
POZOR - rezervace platí do sobotní 8. hodiny, po ní padají a místa jsou prodávána dalším zájemcům!!!


Máme opět zájem o část před kostelem kde vybudujeme tradiční řemeslný jarmark, který nebude rušit přítomnost různých pouhých překupníků zboží. V oáze před kostelem tak opět vznikne parčík plný klidu a pohody s nostalgickými vzpomínkami na tradiční řemeslné jarmarky, které se zde v minulosti konaly.


Za prodejní místa se platí dopředu

Jsme nuceni s přihláškou požadovat od prodejců platby předem v celé výši poplatků za prodej stanovených v Organizačním řádu. A to ve výši 500 Kč (místo je jedno stání o šířce 3,5 metrů, kdo má prodejní stánek širší, musí zálohu vypočíst - počet stání x 500 Kč). Pro stánky s občerstvením je cena za jedno stání ve výši 1000 Kč. Pro část řemeslného jarmarku před kostelem platí částka 350 Kč za stání. 
Platba je vratná po zrušení rezervace do 14ti dnů před vlastním konáním akce.

Než platbu za stánek odešlete, musíte se nejprve přihlásit a zaregistrovat!
Zasláním poplatku vám automaticky nevzniká právo prodávat na této akci.

Platbu je možné zaplatit na č. ú: 19-0984938359/0800 s nutným variabilním symbolem který vám bude přidělen na základě registrace. 
Rezervaci s vrácením platby je možné zrušit nejpozději do 14 dní před vlastní akcí. Po tomto termínu nebude záloha vrácena.



Řád slavností včetně ceny pronájmu stání

  Hejnické slavnosti na Facebooku

19.3.2009 18:32:50 | přečteno 15783x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load