Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výlet do ZOO Praha

ZOO3

V sobotu 4. června 2022 se uskutečnil výlet do ZOO Praha, který pořádalo město Hejnice.

V celkovém počtu 55 osob jsme v  7:00 hodin odjížděli z autobusového nádraží  s menšími obavami, jaké nás v Praze čeká počasí. To nás ovšem přešlo ihned na zastávce u benzínové pumpy za Mladou Boleslaví, kde již bylo krásně slunečno.

Do Prahy jsme přijeli kolem 9:30 hodin a podél řeky Vltavy jsme došli k ZOO, kde si již každý šel svým směrem. Sraz před autobusem jsme měli opět 15 minut před odjezdem, který byl v 16:00 hodin a musím říci, že všichni byli naprosto úžasní a domů jsme odjížděli ještě o pár minut dříve.

A jak shrnout návštěvu ZOO?

Zoo Praha nabízí návštěvníkům mnoho a mnoho expozic se zvířaty. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, vždy na Vás čeká nějaké zajímavé zvíře. Většinu z nás určitě jako první upoutal lední medvěd, který byl v sobotu velice hravý a to co předváděl ve vodě rozesmálo jak děti tak i dospělé. Samozřejmě je zde i spousta dalších zajímavých zvířat: sloni, hroši, želvy obrovské, varani, krokodýli, lachtani, surikaty, ale také klokani, za kterými můžete i do výběhu a gorily, kterým koupí upomínkových předmětů můžete přispět na jejich přežití.

Co napsat na závěr?

Troufám si napsat, že to byl opravdu podařený výlet. Počasí nám vyšlo na jedničku a my si tak mohli tento den maximálně užít.

Děkuji všem, kteří se výletu zúčastnili a budu se na Vás těšit třeba opět na nějakém krásném výletě, který bude město Hejnice pořádat.

- VK-

ZOO Praha

ZOO3

ZOO3

 
ZOO2

ZOO2

 
ZOO6

ZOO6

 
ZOO

ZOO

 
ZOO1

ZOO1

 
ZOO4

ZOO4

 
ZOO5

ZOO5

 
 
9.6.2022 11:18:50 | přečteno 275x | veronika.koprnicka
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load