Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Víkendové volby do zastupitelstva a senátu

volby 2022

V pátek 23. a sobotu 24. září se konají komunální a senátní volby také v Hejnicích. Volební místnosti se otevírají v pátek ve 14 hodin a uzavřou se ten den ve 22 hodin. V sobotu se otevřou v 8 hodin a budou otevřené až do 14 hodin.

Volební místnosti jsou v Hejnicích čtyři a voličům přísluší konkrétní podle místa trvalého bydliště. Najdete je v budově základní školy, ve vestibulu kina, v salónku restaurace Dělnický dům a v mateřské škole na Ferdinandově.

Volební lístky již byly rozvezeny hasiči k občanům, ti kdo je nedostali do rukou nebo poštovních schránek, mají možnost si volební lístek vyzvednout na matrice MěÚ Hejnice a nebo přímo ve volební místnosti. K volbám je třeba si přinést průkaz totožnosti, který bude volební komise kontrolovat.

Proti ostatním volbám se v komunálních volbách křížkuje a to různými způsoby, jak jednotlivých jmen, tak jednotlivých uskupení a nebo kombinace. Každopádně není možné křížkovat více než 15 ks křížků, pak by byl volební lístek neplatný.

21.9.2022 14:21:12 | přečteno 301x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load