Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejnická Aprílová zábava 2016 ve stylu Oscarů

Aprílová zábava 2016 180

Fotogalerie z tradiční zábavy

Letošní kalendář nás trošku naučil novým pořádkům, protože před tradiční Hejnickou Aprílovou zábavu, která uzavírá taneční, plesovou a zábavovou sezónu, nasadil náročné Velikonoce. Ale zase po dlouhých letech to byla sobota, která nebyla ve znamení posouvání času ze zimního na letní, tudíž zkrácené noci. Letos tak padla volba na 2. dubna.

Tentokrát motto akce hlásilo „Filmoví hrdinové a postavy“. Doslova jsme na začátku oněměle stáli úžasem uprostřed parketu a místo toho, abychom pilovali předtančení, jsme se zájmem sledovali, jaké úžasné kostýmy a filmoví hrdinové vcházejí do sálu. Pro potěchu oka si mohli vybrat jak příslušníci ženského klanu, tak samozřejmě i tlupa mužských. Hned na začátku se o předtančení postaral dramaticko-recesistický spolek B.O.B.R., který předvedl taneční vystoupení k danému tématu. Nastoupili kytaristé v černém a první tóny hudby odtajnily Starce na chmelu. Brzy se přidalo sedm párů, které se v průběhu několika minut převlékaly a hlavně zkrášlovaly při motivu „Do gala…“. Opět kvůli nedostatku mužských jsme měli jeden pár něžných stvoření, nějak to nechápu, protože v bobrech nám zbyli singles mužský a ne holky. Samozřejmě tomuto předcházelo oficiální zahájení a uvítání od starosty Demčáka, který tentokrát loňskou podobu úlisného lázeňského loudila vyměnil za německého pornoherce z 80. let díky kníru k Zorrovi. 
Aprílová zábava 2016 170, obrázek se otevře v novém okně
Poté začala klasická zábava. Ta byla hlavně v duchu „kdo nemá fotku s někým známým z filmového plátna, ten na Aprílovce nebyl…“ Fotokoutek nyní nabízel filmové studio včetně pomůcek jako kamera, klapka, mikrofon a životní socha Oscara. Originální fotky párů a skupinek v plném rozlišení najdete ikona souboruke stažení zde. Můžete si tak najít ty svoje a umístit do vlastního fotoalba, protože stažené z netu jsou velmi nekvalitní. 
Aprílová zábava 2016 206, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2016 248, obrázek se otevře v novém okně
Díky skvělé hudbě v podání kapely VzHáčka bylo již od prvního songu na parketu rušno a tančilo se jak o život. Nezklamali a celý večer nenechali moc lidí sedět v klidu. V průběhu večera následovala velká výherní aprílová tombola. Deset šťastlivců si odneslo nevšední dárky, které byly v propojení s velmi známými filmy. Jejich seznam najdete u jednotlivých výherců. Všichni dostali hned po vylosování poukázku na volnou hru na frýdlantském bowlingu.
10. cena – Máme tu první filmové ohlédnutí. 1974 Asi znáte film Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách. Výhra utopenci a krvavá tlačenka
Aprílová zábava 2016 067, obrázek se otevře v novém okně


9. cena
–2006, Jiří Vejdělek, Účastníci zájezdu, výhra hnědé podšálky, tygří mast

Aprílová zábava 2016 068, obrázek se otevře v novém okně


8. cena
– 1999, Jan Hřebejk, Pelíšky, výhra Plastové lžičky a sada skleniček z NDR

Aprílová zábava 2016 069, obrázek se otevře v novém okně


7. cena
–1989, americká produkce s Davidem Hejzlhofem, Pobřežní hlídka, výhra nafukovací plovák, natržené plavky Davida od žraloka

Aprílová zábava 2016 070, obrázek se otevře v novém okně


6. cena
–1983, Jiří Menzel, Slavnosti sněženek, výhra – špičky salámů od žravého hlídače, sada levých holin

Aprílová zábava 2016 071, obrázek se otevře v novém okně


5. cena
–1976, Oldřich Lipský, Marečku podejte mi pero, výhra švestičky z Hujerovic zahrádky, legendární pero pro pana profesora Kovaříka

Aprílová zábava 2016 072, obrázek se otevře v novém okně


4. cena
–1968, Juraj Herz, Spalovač mrtvol, výhra hřebínek, rakvička, věneček

Aprílová zábava 2016 073, obrázek se otevře v novém okně


3. cena
–1978, já jsem se narodil, Marie Poledňáková, Jak dostat tatínka do polepšovny, výhra kostkový cukr, opasek na horolezčení

Aprílová zábava 2016 074, obrázek se otevře v novém okně

2. cena –1976, opět Jiří Menzel, Na samotě u lesa, výhra mouka dvounulka a čepka mlynáře

Aprílová zábava 2016 075, obrázek se otevře v novém okně


1. cena
–1985, do třetice Jiří Menzel, Vesničko má středisková, výhra Otíkova sluchátka, rohlik

Aprílová zábava 2016 076, obrázek se otevře v novém okně

A následovalo opětovné klání mezi touto desítkou o hlavní cenu, kterou bylo avizované překvapení, pomůckou bylo jen heslo „To budete koukat…“. Celý večer se nesl ve znamení Oscarů, proto i výběr dvou finalistů z desítky výherců byl s tímto spjatý. Byl to kvíz o historii této přehlídky filmové slávy. Soutěžící měli na výběr ze tří možností, my měli připraveno 25 otázek, ale dostali jsme se jen ke třetí. Nebezpečná byla otázka na Rockyho, že vyřadila najednou šest kandidátů. Finalisty v podobě muže a ženy jsme přenesli na moravskou vinici do filmu Bobule a úkolem bylo natáhnout koštýřem víno. Byl to nadlidský problém, po dlouhém snažení jsme museli vyhlásit vítězkou ženu, která sice nenatáhla úplně plný, ale měla k tomu velmi blízko. Druhý finalista dostal cenu v podobě malého sudu piva Albrecht a vítězce se nesla nová LED televize s úhlopříčkou 82 cm. Aj, předávající Michal alias záporák Grů z animáku Já, padouch s Mimoni však uklouzl po své dlouhé šále a krabice s televizí se po dlouhém letu rozbila o podlahu sálu. Nastalo hrobové ticho. Co dělat? No, soutěžící prostě měla smůlu, dostala rozbitou výhru, tak snad bude nějak sloužit, třeba jako těžítko na papíry… Ne, nebojte, byla to jen součást scénáře, který však znalo minimum lidí, takže i pořadatelé nechápali, co se stalo a jak to budeme řešit. Televize byla celá schovaná, v krabici jen rozbité talíře a dlažební kostky. Takže si ji mohla šťastná dáma odnést domů v pořádku a s úsměvem na tváři.
Aprílová zábava 2016 080, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2016 087, obrázek se otevře v novém okně

Následovalo vydávání klasické tomboly, kde letos dominovaly volné vstupenky na Hejnické slavnosti, do hejnického kina a na bowling. Jinak děkujeme také všem dárcům do tomboly za jejich příspěvky. Půlnoc je na Aprílovce tradičně ve znamení překvapení. Je těžké vymýšlet stále něco nového. Nejsme maturanti, abychom měli jeden maturák za život a pak klid. Byl to osmý ročník s programem, takže jsme řekli, že uděláme menší změnu. O půlnoci se předávali Oscaři. Zlaté sošky tak získaly kategorie Nejlepší herec, Nejlepší herečka, Nejlepší animák a Nejlepší film. Majitelé sošek vybrala nezávislá porota v podobě hudební kapely, která nikoho nezná, takže nemůže nadržovat a měla zákaz mířit svými tipy na pořadatele. Měla to velmi těžké, to z fotek můžete poznat, protože kostýmy byly suprové. Jednotlivé kategorie přicházely vyhlásit a cenu předat známé postavy ze stříbrného plátna a aby nešly s prázdnou, tak vždy daly minidárek v podobě svého legendárního tanečního vystoupení. Proto nejlepšího herce v podání Otíka z Vesničky mé střediskové vyhlásily hlavní postavy z Růžového pantera. Nejlepší herečkou vyhlášená Kleopatra dostala cenu od nevšedního tanečního páru z filmu Někdo to rád horké. Nejlepším filmem mezi animáky byl asi zaslouženě i za celozábavový přínos vyhlášen Teletubies, kterému cenu předávali Mia a Vincent z Pulp Fiction – Historek z podsvětí. A ocenění za nejlepší film si odnesla partička neandrtálců či lovců mamutů z filmové komedie Rrrrrrr…, jimž cenu přinesli Krotitelé duchů i se svou zelenou, slizkou příšerou. Ta se tak výhercům líbila, že ji kyji zmlátili v přímém přenose. Překvapením pak bylo pro zelenou příšeru výzva k tangu z Modré ústřice.

Aprílová zábava 2016 145, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2016 149, obrázek se otevře v novém okně

A pak se již jen tančilo, pilo a radovalo. Spousta účastníků vydržela až do konce, takže víme, že za rok musíme změnit systém odvozu, protože dva autobusy najednou nestačily pojmout ty rozdováděné davy tanečníků, tedy spíše tentokrát Sněhurek, Babovřesek, Zorrowomanek, Kleopater, zedníků Lorenců, Koček, Pepků námořníků a dalších.

Aprílová zábava 2016 298, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2016 060, obrázek se otevře v novém okně

Takže díky všem za krásný jarní večer. Díky Vám, co jste dorazili se bavit, byli jste úžasní a super. Díky pořadatelům a kolegům Bobrům, opět jste dokázali, že se umíte bavit a umíte snad i pobavit ostatní. Díky fotografovi Zdeňku Polívkovi za nádherné fotky a natáčející  Máce za krásná videa. Tak zase za rok, v sobotu 1. dubna se na Vás všechny těšíme. 
A jinak si prohlédněte celou fotogalerii, stojí opravdu za to.

Videa z akce: 

Předtančení 

Půlnoční překvapení kompletní
https://www.youtube.com/watch?v=d1vcYGyvWck
Půlnoční překvapení sestřih pouze tanečních čísel
https://www.youtube.com/watch?v=-OCYfOKjpig


Jarda Demčák

2016

Aprílová zábava 2016 001

Aprílová zábava 2016 001

 
Aprílová zábava 2016 002

Aprílová zábava 2016 002

 
Aprílová zábava 2016 003

Aprílová zábava 2016 003

 
Aprílová zábava 2016 004

Aprílová zábava 2016 004

 
Aprílová zábava 2016 005

Aprílová zábava 2016 005

 
Aprílová zábava 2016 006

Aprílová zábava 2016 006

 
Aprílová zábava 2016 007

Aprílová zábava 2016 007

 
Aprílová zábava 2016 008

Aprílová zábava 2016 008

 
Aprílová zábava 2016 009

Aprílová zábava 2016 009

 
Aprílová zábava 2016 010

Aprílová zábava 2016 010

 
Aprílová zábava 2016 011

Aprílová zábava 2016 011

 
Aprílová zábava 2016 012

Aprílová zábava 2016 012

 
Aprílová zábava 2016 013

Aprílová zábava 2016 013

 
Aprílová zábava 2016 014

Aprílová zábava 2016 014

 
Aprílová zábava 2016 015

Aprílová zábava 2016 015

 
Aprílová zábava 2016 016

Aprílová zábava 2016 016

 
Aprílová zábava 2016 017

Aprílová zábava 2016 017

 
Aprílová zábava 2016 018

Aprílová zábava 2016 018

 
Aprílová zábava 2016 019

Aprílová zábava 2016 019

 
Aprílová zábava 2016 020

Aprílová zábava 2016 020

 
Aprílová zábava 2016 021

Aprílová zábava 2016 021

 
Aprílová zábava 2016 022

Aprílová zábava 2016 022

 
Aprílová zábava 2016 023

Aprílová zábava 2016 023

 
Aprílová zábava 2016 024

Aprílová zábava 2016 024

 
Aprílová zábava 2016 025

Aprílová zábava 2016 025

 
Aprílová zábava 2016 026

Aprílová zábava 2016 026

 
Aprílová zábava 2016 027

Aprílová zábava 2016 027

 
Aprílová zábava 2016 028

Aprílová zábava 2016 028

 
Aprílová zábava 2016 029

Aprílová zábava 2016 029

 
Aprílová zábava 2016 030

Aprílová zábava 2016 030

 
Aprílová zábava 2016 031

Aprílová zábava 2016 031

 
Aprílová zábava 2016 033

Aprílová zábava 2016 033

 
Aprílová zábava 2016 034

Aprílová zábava 2016 034

 
Aprílová zábava 2016 035

Aprílová zábava 2016 035

 
Aprílová zábava 2016 036

Aprílová zábava 2016 036

 
Aprílová zábava 2016 037

Aprílová zábava 2016 037

 
Aprílová zábava 2016 038

Aprílová zábava 2016 038

 
Aprílová zábava 2016 039

Aprílová zábava 2016 039

 
Aprílová zábava 2016 040

Aprílová zábava 2016 040

 
Aprílová zábava 2016 041

Aprílová zábava 2016 041

 
Aprílová zábava 2016 042

Aprílová zábava 2016 042

 
Aprílová zábava 2016 043

Aprílová zábava 2016 043

 
Aprílová zábava 2016 044

Aprílová zábava 2016 044

 
Aprílová zábava 2016 045

Aprílová zábava 2016 045

 
Aprílová zábava 2016 046

Aprílová zábava 2016 046

 
Aprílová zábava 2016 047

Aprílová zábava 2016 047

 
Aprílová zábava 2016 048

Aprílová zábava 2016 048

 
Aprílová zábava 2016 049

Aprílová zábava 2016 049

 
Aprílová zábava 2016 050

Aprílová zábava 2016 050

 
Aprílová zábava 2016 051

Aprílová zábava 2016 051

 
Aprílová zábava 2016 052

Aprílová zábava 2016 052

 
Aprílová zábava 2016 053

Aprílová zábava 2016 053

 
Aprílová zábava 2016 054

Aprílová zábava 2016 054

 
Aprílová zábava 2016 055

Aprílová zábava 2016 055

 
Aprílová zábava 2016 056

Aprílová zábava 2016 056

 
Aprílová zábava 2016 057

Aprílová zábava 2016 057

 
Aprílová zábava 2016 058

Aprílová zábava 2016 058

 
Aprílová zábava 2016 059

Aprílová zábava 2016 059

 
Aprílová zábava 2016 060

Aprílová zábava 2016 060

 
Aprílová zábava 2016 061

Aprílová zábava 2016 061

 
Aprílová zábava 2016 062

Aprílová zábava 2016 062

 
Aprílová zábava 2016 063

Aprílová zábava 2016 063

 
Aprílová zábava 2016 064

Aprílová zábava 2016 064

 
Aprílová zábava 2016 065

Aprílová zábava 2016 065

 
Aprílová zábava 2016 066

Aprílová zábava 2016 066

 
Aprílová zábava 2016 067

Aprílová zábava 2016 067

10. cena – Máme tu první filmové ohlédnutí. 1974 Asi znáte film Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách. Výhra utopenci a krvavá tlačenka
 
Aprílová zábava 2016 068

Aprílová zábava 2016 068

9. cena – 2006, Jiří Vejdělek, Účastníci zájezdu, výhra hnědé podšálky, tygří mast
 
Aprílová zábava 2016 069

Aprílová zábava 2016 069

8. cena – 1999, Jan Hřebejk, Pelíšky, výhra Plastové lžičky a sada skleniček z NDR
 
Aprílová zábava 2016 070

Aprílová zábava 2016 070

7. cena – 1989, americká produkce s Davidem Hejzlhofem, Pobřežní hlídka, výhra nafukovací plovák, natržené plavky Davida od žraloka
 
Aprílová zábava 2016 071

Aprílová zábava 2016 071

6. cena – 1983, Jiří Menzel, Slavnosti sněženek, výhra – špičky salámů od žravého hlídače, sada levých holin
 
Aprílová zábava 2016 072

Aprílová zábava 2016 072

5. cena – 1976, Oldřich Lipský, Marečku podejte mi pero, výhra švestičky z Hujerovic zahrádky, legendární pero pro pana profesora Kovaříka
 
Aprílová zábava 2016 073

Aprílová zábava 2016 073

4. cena – 1968, Juraj Herz, Spalovač mrtvol, výhra hřebínek, rakvička, věneček
 
Aprílová zábava 2016 074

Aprílová zábava 2016 074

3. cena – 1978, Marie Poledňáková, Jak dostat tatínka do polepšovny, výhra kostkový cukr, opasek na horolezčení
 
Aprílová zábava 2016 075

Aprílová zábava 2016 075

2. cena – 1976, opět Jiří Menzel, Na samotě u lesa, výhra mouka dvounulka a čepka mlynáře
 
Aprílová zábava 2016 076

Aprílová zábava 2016 076

1. cena – 1985, do třetice Jiří Menzel, Vesničko má středisková, výhra Otíkova sluchátka, rohlik
 
Aprílová zábava 2016 077

Aprílová zábava 2016 077

 
Aprílová zábava 2016 078

Aprílová zábava 2016 078

 
Aprílová zábava 2016 079

Aprílová zábava 2016 079

 
Aprílová zábava 2016 080

Aprílová zábava 2016 080

 
Aprílová zábava 2016 081

Aprílová zábava 2016 081

 
Aprílová zábava 2016 082

Aprílová zábava 2016 082

 
Aprílová zábava 2016 083

Aprílová zábava 2016 083

 
Aprílová zábava 2016 084

Aprílová zábava 2016 084

 
Aprílová zábava 2016 085

Aprílová zábava 2016 085

 
Aprílová zábava 2016 086

Aprílová zábava 2016 086

 
Aprílová zábava 2016 087

Aprílová zábava 2016 087

 
Aprílová zábava 2016 088

Aprílová zábava 2016 088

 
Aprílová zábava 2016 089

Aprílová zábava 2016 089

 
Aprílová zábava 2016 090

Aprílová zábava 2016 090

 
Aprílová zábava 2016 091

Aprílová zábava 2016 091

 
Aprílová zábava 2016 092

Aprílová zábava 2016 092

 
Aprílová zábava 2016 093

Aprílová zábava 2016 093

 
Aprílová zábava 2016 094

Aprílová zábava 2016 094

 
Aprílová zábava 2016 095

Aprílová zábava 2016 095

 
Aprílová zábava 2016 096

Aprílová zábava 2016 096

 
Aprílová zábava 2016 097

Aprílová zábava 2016 097

 
Aprílová zábava 2016 098

Aprílová zábava 2016 098

 
Aprílová zábava 2016 099

Aprílová zábava 2016 099

 
Aprílová zábava 2016 100

Aprílová zábava 2016 100

 
Aprílová zábava 2016 101

Aprílová zábava 2016 101

 
Aprílová zábava 2016 102

Aprílová zábava 2016 102

 
Aprílová zábava 2016 103

Aprílová zábava 2016 103

 
Aprílová zábava 2016 104

Aprílová zábava 2016 104

 
Aprílová zábava 2016 105

Aprílová zábava 2016 105

 
Aprílová zábava 2016 106

Aprílová zábava 2016 106

 
Aprílová zábava 2016 107

Aprílová zábava 2016 107

 
Aprílová zábava 2016 108

Aprílová zábava 2016 108

 
Aprílová zábava 2016 109

Aprílová zábava 2016 109

 
Aprílová zábava 2016 110

Aprílová zábava 2016 110

 
Aprílová zábava 2016 111

Aprílová zábava 2016 111

 
Aprílová zábava 2016 112

Aprílová zábava 2016 112

 
Aprílová zábava 2016 113

Aprílová zábava 2016 113

 
Aprílová zábava 2016 114

Aprílová zábava 2016 114

 
Aprílová zábava 2016 115

Aprílová zábava 2016 115

 
Aprílová zábava 2016 116

Aprílová zábava 2016 116

 
Aprílová zábava 2016 117

Aprílová zábava 2016 117

 
Aprílová zábava 2016 118

Aprílová zábava 2016 118

 
Aprílová zábava 2016 119

Aprílová zábava 2016 119

 
Aprílová zábava 2016 120

Aprílová zábava 2016 120

 
Aprílová zábava 2016 121

Aprílová zábava 2016 121

 
Aprílová zábava 2016 122

Aprílová zábava 2016 122

 
Aprílová zábava 2016 123

Aprílová zábava 2016 123

 
Aprílová zábava 2016 124

Aprílová zábava 2016 124

 
Aprílová zábava 2016 125

Aprílová zábava 2016 125

 
Aprílová zábava 2016 126

Aprílová zábava 2016 126

 
Aprílová zábava 2016 127

Aprílová zábava 2016 127

 
Aprílová zábava 2016 128

Aprílová zábava 2016 128

 
Aprílová zábava 2016 129

Aprílová zábava 2016 129

 
Aprílová zábava 2016 130

Aprílová zábava 2016 130

 
Aprílová zábava 2016 131

Aprílová zábava 2016 131

 
Aprílová zábava 2016 132

Aprílová zábava 2016 132

 
Aprílová zábava 2016 133

Aprílová zábava 2016 133

 
Aprílová zábava 2016 134

Aprílová zábava 2016 134

 
Aprílová zábava 2016 135

Aprílová zábava 2016 135

 
Aprílová zábava 2016 136

Aprílová zábava 2016 136

 
Aprílová zábava 2016 137

Aprílová zábava 2016 137

 
Aprílová zábava 2016 138

Aprílová zábava 2016 138

 
Aprílová zábava 2016 139

Aprílová zábava 2016 139

 
Aprílová zábava 2016 140

Aprílová zábava 2016 140

 
Aprílová zábava 2016 141

Aprílová zábava 2016 141

 
Aprílová zábava 2016 142

Aprílová zábava 2016 142

 
Aprílová zábava 2016 143

Aprílová zábava 2016 143

 
Aprílová zábava 2016 144

Aprílová zábava 2016 144

 
Aprílová zábava 2016 145

Aprílová zábava 2016 145

 
Aprílová zábava 2016 146

Aprílová zábava 2016 146

 
Aprílová zábava 2016 147

Aprílová zábava 2016 147

 
Aprílová zábava 2016 148

Aprílová zábava 2016 148

 
Aprílová zábava 2016 149

Aprílová zábava 2016 149

 
Aprílová zábava 2016 150

Aprílová zábava 2016 150

 
Aprílová zábava 2016 151

Aprílová zábava 2016 151

 
Aprílová zábava 2016 152

Aprílová zábava 2016 152

 
Aprílová zábava 2016 153

Aprílová zábava 2016 153

 
Aprílová zábava 2016 154

Aprílová zábava 2016 154

 
Aprílová zábava 2016 155

Aprílová zábava 2016 155

 
Aprílová zábava 2016 156

Aprílová zábava 2016 156

 
Aprílová zábava 2016 157

Aprílová zábava 2016 157

 
Aprílová zábava 2016 158

Aprílová zábava 2016 158

 
Aprílová zábava 2016 159

Aprílová zábava 2016 159

 
Aprílová zábava 2016 160

Aprílová zábava 2016 160

 
Aprílová zábava 2016 161

Aprílová zábava 2016 161

 
Aprílová zábava 2016 162

Aprílová zábava 2016 162

 
Aprílová zábava 2016 163

Aprílová zábava 2016 163

 
Aprílová zábava 2016 164

Aprílová zábava 2016 164

 
Aprílová zábava 2016 165

Aprílová zábava 2016 165

 
Aprílová zábava 2016 166

Aprílová zábava 2016 166

 
Aprílová zábava 2016 167

Aprílová zábava 2016 167

 
Aprílová zábava 2016 168

Aprílová zábava 2016 168

 
Aprílová zábava 2016 169

Aprílová zábava 2016 169

 
Aprílová zábava 2016 170

Aprílová zábava 2016 170

 
Aprílová zábava 2016 171

Aprílová zábava 2016 171

 
Aprílová zábava 2016 172

Aprílová zábava 2016 172

 
Aprílová zábava 2016 173

Aprílová zábava 2016 173

 
Aprílová zábava 2016 174

Aprílová zábava 2016 174

 
Aprílová zábava 2016 175

Aprílová zábava 2016 175

 
Aprílová zábava 2016 176

Aprílová zábava 2016 176

 
Aprílová zábava 2016 177

Aprílová zábava 2016 177

 
Aprílová zábava 2016 178

Aprílová zábava 2016 178

 
Aprílová zábava 2016 179

Aprílová zábava 2016 179

 
Aprílová zábava 2016 180

Aprílová zábava 2016 180

 
Aprílová zábava 2016 181

Aprílová zábava 2016 181

 
Aprílová zábava 2016 182

Aprílová zábava 2016 182

 
Aprílová zábava 2016 183

Aprílová zábava 2016 183

 
Aprílová zábava 2016 184

Aprílová zábava 2016 184

 
Aprílová zábava 2016 185

Aprílová zábava 2016 185

 
Aprílová zábava 2016 186

Aprílová zábava 2016 186

 
Aprílová zábava 2016 187

Aprílová zábava 2016 187

 
Aprílová zábava 2016 188

Aprílová zábava 2016 188

 
Aprílová zábava 2016 189

Aprílová zábava 2016 189

 
Aprílová zábava 2016 190

Aprílová zábava 2016 190

 
Aprílová zábava 2016 191

Aprílová zábava 2016 191

 
Aprílová zábava 2016 192

Aprílová zábava 2016 192

 
Aprílová zábava 2016 193

Aprílová zábava 2016 193

 
Aprílová zábava 2016 194

Aprílová zábava 2016 194

 
Aprílová zábava 2016 195

Aprílová zábava 2016 195

 
Aprílová zábava 2016 196

Aprílová zábava 2016 196

 
Aprílová zábava 2016 197

Aprílová zábava 2016 197

 
Aprílová zábava 2016 198

Aprílová zábava 2016 198

 
Aprílová zábava 2016 199

Aprílová zábava 2016 199

 
Aprílová zábava 2016 200

Aprílová zábava 2016 200

 
Aprílová zábava 2016 201

Aprílová zábava 2016 201

 
Aprílová zábava 2016 202

Aprílová zábava 2016 202

 
Aprílová zábava 2016 203

Aprílová zábava 2016 203

 
Aprílová zábava 2016 204

Aprílová zábava 2016 204

 
Aprílová zábava 2016 205

Aprílová zábava 2016 205

 
Aprílová zábava 2016 206

Aprílová zábava 2016 206

 
Aprílová zábava 2016 207

Aprílová zábava 2016 207

 
Aprílová zábava 2016 208

Aprílová zábava 2016 208

 
Aprílová zábava 2016 209

Aprílová zábava 2016 209

 
Aprílová zábava 2016 210

Aprílová zábava 2016 210

 
Aprílová zábava 2016 211

Aprílová zábava 2016 211

 
Aprílová zábava 2016 212

Aprílová zábava 2016 212

 
Aprílová zábava 2016 213

Aprílová zábava 2016 213

 
Aprílová zábava 2016 214

Aprílová zábava 2016 214

 
Aprílová zábava 2016 215

Aprílová zábava 2016 215

 
Aprílová zábava 2016 216

Aprílová zábava 2016 216

 
Aprílová zábava 2016 217

Aprílová zábava 2016 217

 
Aprílová zábava 2016 218

Aprílová zábava 2016 218

 
Aprílová zábava 2016 219

Aprílová zábava 2016 219

 
Aprílová zábava 2016 220

Aprílová zábava 2016 220

 
Aprílová zábava 2016 221

Aprílová zábava 2016 221

 
Aprílová zábava 2016 222

Aprílová zábava 2016 222

 
Aprílová zábava 2016 223

Aprílová zábava 2016 223

 
Aprílová zábava 2016 224

Aprílová zábava 2016 224

 
Aprílová zábava 2016 225

Aprílová zábava 2016 225

 
Aprílová zábava 2016 226

Aprílová zábava 2016 226

 
Aprílová zábava 2016 227

Aprílová zábava 2016 227

 
Aprílová zábava 2016 228

Aprílová zábava 2016 228

 
Aprílová zábava 2016 229

Aprílová zábava 2016 229

 
Aprílová zábava 2016 230

Aprílová zábava 2016 230

 
Aprílová zábava 2016 231

Aprílová zábava 2016 231

 
Aprílová zábava 2016 232

Aprílová zábava 2016 232

 
Aprílová zábava 2016 233

Aprílová zábava 2016 233

 
Aprílová zábava 2016 234

Aprílová zábava 2016 234

 
Aprílová zábava 2016 235

Aprílová zábava 2016 235

 
Aprílová zábava 2016 236

Aprílová zábava 2016 236

 
Aprílová zábava 2016 237

Aprílová zábava 2016 237

 
Aprílová zábava 2016 238

Aprílová zábava 2016 238

 
Aprílová zábava 2016 239

Aprílová zábava 2016 239

 
Aprílová zábava 2016 240

Aprílová zábava 2016 240

 
Aprílová zábava 2016 241

Aprílová zábava 2016 241

 
Aprílová zábava 2016 242

Aprílová zábava 2016 242

 
Aprílová zábava 2016 243

Aprílová zábava 2016 243

 
Aprílová zábava 2016 244

Aprílová zábava 2016 244

 
Aprílová zábava 2016 245

Aprílová zábava 2016 245

 
Aprílová zábava 2016 246

Aprílová zábava 2016 246

 
Aprílová zábava 2016 247

Aprílová zábava 2016 247

 
Aprílová zábava 2016 248

Aprílová zábava 2016 248

 
Aprílová zábava 2016 249

Aprílová zábava 2016 249

 
Aprílová zábava 2016 250

Aprílová zábava 2016 250

 
Aprílová zábava 2016 251

Aprílová zábava 2016 251

 
Aprílová zábava 2016 252

Aprílová zábava 2016 252

 
Aprílová zábava 2016 253

Aprílová zábava 2016 253

 
Aprílová zábava 2016 254

Aprílová zábava 2016 254

 
Aprílová zábava 2016 255

Aprílová zábava 2016 255

 
Aprílová zábava 2016 256

Aprílová zábava 2016 256

 
Aprílová zábava 2016 257

Aprílová zábava 2016 257

 
Aprílová zábava 2016 258

Aprílová zábava 2016 258

 
Aprílová zábava 2016 259

Aprílová zábava 2016 259

 
Aprílová zábava 2016 260

Aprílová zábava 2016 260

 
Aprílová zábava 2016 261

Aprílová zábava 2016 261

 
Aprílová zábava 2016 262

Aprílová zábava 2016 262

 
Aprílová zábava 2016 263

Aprílová zábava 2016 263

 
Aprílová zábava 2016 264

Aprílová zábava 2016 264

 
Aprílová zábava 2016 265

Aprílová zábava 2016 265

 
Aprílová zábava 2016 266

Aprílová zábava 2016 266

 
Aprílová zábava 2016 267

Aprílová zábava 2016 267

 
Aprílová zábava 2016 268

Aprílová zábava 2016 268

 
Aprílová zábava 2016 269

Aprílová zábava 2016 269

 
Aprílová zábava 2016 270

Aprílová zábava 2016 270

 
Aprílová zábava 2016 271

Aprílová zábava 2016 271

 
Aprílová zábava 2016 272

Aprílová zábava 2016 272

 
Aprílová zábava 2016 273

Aprílová zábava 2016 273

 
Aprílová zábava 2016 274

Aprílová zábava 2016 274

 
Aprílová zábava 2016 275

Aprílová zábava 2016 275

 
Aprílová zábava 2016 276

Aprílová zábava 2016 276

 
Aprílová zábava 2016 277

Aprílová zábava 2016 277

 
Aprílová zábava 2016 278

Aprílová zábava 2016 278

 
Aprílová zábava 2016 279

Aprílová zábava 2016 279

 
Aprílová zábava 2016 280

Aprílová zábava 2016 280

 
Aprílová zábava 2016 281

Aprílová zábava 2016 281

 
Aprílová zábava 2016 282

Aprílová zábava 2016 282

 
Aprílová zábava 2016 283

Aprílová zábava 2016 283

 
Aprílová zábava 2016 284

Aprílová zábava 2016 284

 
Aprílová zábava 2016 285

Aprílová zábava 2016 285

 
Aprílová zábava 2016 286

Aprílová zábava 2016 286

 
Aprílová zábava 2016 287

Aprílová zábava 2016 287

 
Aprílová zábava 2016 288

Aprílová zábava 2016 288

 
Aprílová zábava 2016 289

Aprílová zábava 2016 289

 
Aprílová zábava 2016 290

Aprílová zábava 2016 290

 
Aprílová zábava 2016 291

Aprílová zábava 2016 291

 
Aprílová zábava 2016 292

Aprílová zábava 2016 292

 
Aprílová zábava 2016 293

Aprílová zábava 2016 293

 
Aprílová zábava 2016 294

Aprílová zábava 2016 294

 
Aprílová zábava 2016 295

Aprílová zábava 2016 295

 
Aprílová zábava 2016 296

Aprílová zábava 2016 296

 
Aprílová zábava 2016 297

Aprílová zábava 2016 297

 
Aprílová zábava 2016 298

Aprílová zábava 2016 298

 
Aprílová zábava 2016 299

Aprílová zábava 2016 299

 
Aprílová zábava 2016 300

Aprílová zábava 2016 300

 
Aprílová zábava 2016 301

Aprílová zábava 2016 301

 
Aprílová zábava 2016 302

Aprílová zábava 2016 302

 
Aprílová zábava 2016 303

Aprílová zábava 2016 303

 
Aprílová zábava 2016 304

Aprílová zábava 2016 304

 
Aprílová zábava 2016 305

Aprílová zábava 2016 305

 
Aprílová zábava 2016 306

Aprílová zábava 2016 306

 
Aprílová zábava 2016 307

Aprílová zábava 2016 307

 
Aprílová zábava 2016 308

Aprílová zábava 2016 308

 
Aprílová zábava 2016 309

Aprílová zábava 2016 309

 
Aprílová zábava 2016 310

Aprílová zábava 2016 310

 
Aprílová zábava 2016 311

Aprílová zábava 2016 311

 
Aprílová zábava 2016 312

Aprílová zábava 2016 312

 
Aprílová zábava 2016 313

Aprílová zábava 2016 313

 
Aprílová zábava 2016 314

Aprílová zábava 2016 314

 
Aprílová zábava 2016 315

Aprílová zábava 2016 315

 
Aprílová zábava 2016 316

Aprílová zábava 2016 316

 
Aprílová zábava 2016 317

Aprílová zábava 2016 317

 
Aprílová zábava 2016 318

Aprílová zábava 2016 318

 
Aprílová zábava 2016 319

Aprílová zábava 2016 319

 
Aprílová zábava 2016 320

Aprílová zábava 2016 320

 
Aprílová zábava 2016 321

Aprílová zábava 2016 321

 
Aprílová zábava 2016 322

Aprílová zábava 2016 322

 
Aprílová zábava 2016 323

Aprílová zábava 2016 323

 
Aprílová zábava 2016 324

Aprílová zábava 2016 324

 
Aprílová zábava 2016 325

Aprílová zábava 2016 325

 
 
29.4.2016 12:47:05 | přečteno 1867x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load