Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aprílový pochod pozpátku

start čára děti

Informace z dubnového závodu

Aprílový pochod pozpátku je již tradiční záležitostí patřící první dubnovou neděli k místnímu koloritu :-) Letos 3.4. 2016 zdárně proběhl jeho 44. ročník. Jedná se o závod, který se jde, pochoduje či běží ! pozpátku ! od nádraží v B.Potoce (pro dospělé) nebo od základní školy v B.P. pro děti do 15 let.  Závodníci, kteří jej absolvují ho dobře znají a chodí (běhají) ho už od svého dětství. Věkový limit není! Patří vám veliký dík. Už jen vstát v neděli z vyhřáté postele (ne vždy je slunné a teplé počasí!), zaslouží veliké uznání! Bez těchto nadšenců by závod už dávno nebyl.

Tímto bychom moc rádi poděkovali i neúnavným pořadatelům, fotografům, všem pomocníkům  (prarodičům, rodičům, vedoucím Mladých hasičů  Hejnice a B.Potoka,  občanům, aj.dobrovolníkům…), bez kterých by závod též neexistoval. Velké poděkování patří HASIČŮM z B.Potoka, z Hejnic a z Lázní Libverdy, kteří svými majáky budí důležitou pozornost na trati. Vážnost situace a číhající nebezpečí pro všechny při této akci,  zajišťuje i POLICIE Hejnice. Díky nim mají řidiči vetší respekt ke všem aktérům. Bezpečnost jsme zajistili i my - reflexními rozlišovacími trikoty, zapůjčené od Mladých hasičů z Hejnic a reflexními vestami. S úlevou a zcela upřímně můžeme říci, že nám po doběhnutí posledního závodníka spadne veliký kámen ze srdce. Jelikož opět všechno dobře dopadlo a nikomu se nic nestalo!

A velikou částí na úspěchu se podílejí i sponzoři. Bez kterých by byl závod o mnoho ochuzen. Fa AFAVARIA p. Kupský Liberec, nám ochotně a rádi poskytla jako každý rok hodnotné ceny pro 12 výherců. Máme totiž 4 kategorie J.  Fa TOP STAV p. Pšenský stavebniny Hejnice, ochotně a rádi obdarovali každé dítě reflexní páskou na rukáv. Dlouholetým sponzorem a podporovatelem tělem i duší je nám ACHIM ŠIPL, troufám si říct „náš dvorní míchač koktejlů“. Oficiální název jeho činnosti je : profesionální barman, zabývající se progresivní a molekulární mixologií :-), který nás obdařil svojí vřelou skromností, dárky a cenami pro vítěze a nám je v jeho společnosti moc dobře. Je nám s vámi všemi moc dobře, vidět se jednou za rok je velkým svátkem… J.

Děkujeme též za azyl pro všechny závodníky a osobní trenéry, který nám poskytne vždy milý personál na Bártlově boudě. Přizpůsobí prostory s ohledem na počasí a počtu  účastníků.  Můžeme se ohřát uvnitř, posedět, předat ceny, popít čaje a kávy, sníst odměnu, o kterou se postarali vítězové, tou jsou ovocné dorty zakoupené u p. P.Grima v cukrárně v Hejnicích, a tím hlídat závodníkům jejich denní limit kalorií.

Děkujeme za prezentaci na webu Města Hejnice, B.Potok  a v místním rozhlase. Sportu zdar. A dobré náladě a přátelům obzvlášť!!!

Monika Machanová

Aprílový běh

hromadná v cíly

hromadná v cíly

 
P1210758

P1210758

 
P1210822

P1210822

 
reflex pásky od sponz

reflex pásky od sponz

 
sponzoři Jana Gittler

sponzoři Jana Gittler

 
start čára děti

start čára děti

 
 
25.4.2016 13:58:03 | přečteno 626x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load