Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nabídka pro školy, tábory a jiné subjekty

Nabídka mimoprogamových akcí, které je možnost uspořádat.

Městské kino v Hejnicích nabízí možnost uspořádat filmové představení dle individuálního výběru mimo pravidelný program. Tato nabídka je vhodná zejména školám, školkám, táborům či dalším subjektům či organizacím (senioři, lázeňští hosté, oddíly, ...). Kapacita kina je 136 sedících diváků.

Jedná se o tyto možnosti nabídky:

  1. Filmy, které jsou zařazeny do běžného měsíčního programu - ten je možné sledovat jak na plakátech, tak na internetových stránkách města Hejnice. Tyto filmy lze promítnout po předchozí domluvě buď dopoledne v den promítání, nebo v rozmezí několika dnů.
  2. Filmy, jež nabízejí distribuční společnosti v České republice - jedná se prakticky o jakýkoli film domácí a československé produkce, ale i o některé zahraniční tituly (většinou ne starší, než pět let, výjimku tvoří některé slavnější tituly a filmy klubové). Podrobné informace se Vám na požádání rádi poskytnou. Myšlenka je například na snímky, které mají nějakou vazbu například k probírané látce na ZŠ - dějepis, literatura,...
  3. Pásma dokumentárních filmů na vybrané téma (dějepis, zeměpis, literatura aj.). Je možnost takové pásmo jak sestavit, tak se řídit Vaším zadáním - spolupracuje se s Krátkým filmem Praha, který vlastní nepřeberné množství krátko či dlouhometrážních dokumentárních filmů.
  4. Pohádky či pásma pohádek.
  5. Filmy v DVD distribuci.

Vstupné na takové představení se může pohybovat v rozmezí 20 - 40 Kč na diváka nebo je možné se domluvit na fixní částku za představení, v souvislosti s výší distribučního poplatku na zvolený film a počtem diváků. Jeho výši se domlouvá vždy na konkrétní představení. Není-li film uveden v měsíčním programu, je nutné jej rezervovat min. 14 dní předem. S termínem a časem promítání je možnost se podřídit všem Vašim požadavkům.

Cílem lidí kolem hejnického kina je vrátit diváky do kin, neboť se domnívají, že filmové umění hraje ve společnosti nezastupitelnou roli a atmosféra potemnělého sálu kina může zážitek z filmu jedině umocnit. Kino se nebrání jakékoliv spolupráci.

Jakékoliv dotazy či náměty na spolupráci a uspořádání představení směřujte na Jaroslava Demčáka, tel: 777 682 274, 482 322 212, jaroslav.demcak@mestohejnice.cz

31.10.2008 11:18:03 | přečteno 6620x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load