Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bonus program

karta kino

Informace o výhodnějším věrnostním programu

Věrnostní program kina Hejnice

Tato nabídka platí pouze pro kamenné kino, nevztahuje se na představení Letního kina na koupališti - není tam elektronická pokladna.
Všechny body věrnostního programu platí pro klasické filmové projekce, které pořádá kino Hejnice - mimo cestopisné besedy a festivaly.

Benefitní karta

Kino nabízí pro své stálé návštěvníky možnost pořídit si věrnostní kartu. Ta umožňuje divákovi po šesti návštěvách kina s použitím této karty navštívit sedmé představení zdarma. 
Karta je na jméno návštěvníka a je nepřenosná. Použití karty je nutné hlásit předem. Pokladní při sedmém načtení karty vystaví vstupenku s nulovou cenou.
Kartu si lze pořídit kartu pokladně kina. Jednorázový poplatek za kartu je 50,- Kč. Při pořízení karty doporučujeme navštívit pokladnu kina v časovém předstihu před vlastní projekcí z důvodu pomalejšího zařazení karty do systému.


Permanentka do kina

Dalším věrnostním programem kina Hejnice je možnost pořízení permanentky na vstupy do zdejšího kinosálu. V nabídce jsou tři typy možností permanentních vstupenek:

Dvouměsíční permanentka
 - cena 500,- Kč, opravňuje k 5 vstupům na filmové představení a platí 2 měsíce

Čtyřměsíční permanentka - cena 900,- Kč, opravňuje k 10 vstupům na filmové představení a platí 4 měsíce

Roční permanentka
 - cena 7 500,- Kč, opravňuje ke 100 vstupům na filmové představení a platí 12 měsíců

Karta je na jméno kupujícího (kvůli ztrátě a možnému navrácení) a umožňuje získat pouze jednu vstupenku na jedno představení. Je, ale přenosná. Použití karty je nutné hlásit předem. 

Kartu si lze pořídit po dohodě s J. Demčákem (tel. 777 682 274, jaroslav.demcak@mestohejnice.cz) kdy vám bude připravena na pokladně kina nebo případně s obsluhou pokladny kina. Poplatek za novou kartu při prvním pořízení permanentky je 20,- Kč. Při pořízení karty doporučujeme navštívit pokladnu kina v časovém předstihu před vlastní projekcí z důvodu pomalejšího zařazení karty do systému.

31.1.2014 10:28:09 | přečteno 5161x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load