Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejnická Aprílová zábava 2015

Aprílová zábava 2015 118

Fotogalerie z tradiční plesové akce

V kalendáři jsme opět otočili listem a zjistili, že se na nás směje konec března. A s tím je jasně spojená Hejnická Aprílová zábava, která uzavírá taneční, plesovou a zábavovou sezónu někdy před vlastním aprílem. I letos tomu nebylo jinak a na sobotu 28. března byla dlouho dopředu avizována tato nevšední událost, která si našla místo jak v diářích, tak v srdcích místních občanů.

Letošní motto akce bylo vyhlášeno v duchu „60. léta – Pomáda vs. Rebelové“, takže jsme se nesli v duchu sladkých barevných děvčat a tvrdých hochů, samých bouráků. Každý rok trneme kolik lidí dorazí převlečených do nějakých kostýmů, ale letošek nám opět ukázal, že slovo zábava vám není cizí. Tolik tematických outfitů nebylo dlouho vidět a barevnost jednotlivých děvčat byla oku lahodící. O úvodní slovo se lehce nervózním tónem postaral pan starosta Demčák, který však připomínal hlavně svou podobou a účesem generála Hvězdné pěchoty ze SuperStar Štěpána Turka, který zpíval hit Stávka dýdžejů.  Letošní Aprílovka byla již šestým ročníkem v tomto místě. 

Aprílová zábava 2015 070, obrázek se otevře v novém okně

Hned na začátku se o předtančení postaral dramaticko-recesistický spolek B.O.B.R., který předvedl taneční vystoupení na téma filmu a hudby Pomáda. Originální anglické znění asi nevadilo, protože se na place pohybovalo osm párů sličných děvčat s černými partnery a z rychlých tónů přešly do romantických ploužáků. Asi si málokdo všiml, že jeden pár tvoří dvě krásné holky, ale u bobrů prostě nějak došli mužští…

Aprílová zábava 2015 011, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2015 025, obrázek se otevře v novém okně

Poté začala klasická zábava. Ta byla hlavně v duchu „Kdo nemá fotku u modelu Cadillacu, ten na Aprílovce nebyl…“ Symbolické auto bylo v obležení, těch fotek je spousta a jsou velmi pestré. Speciální složkou na stažení jsou originální fotky v plném rozlišení, ikona souborukteré najdete ke stažení zde. Jsou tam ty co jsou níže uvedené, nevymazali jsme skoro žádnou, takže domácí alba si můžete doplnit o sebe v bouráku…

Aprílová zábava 2015 145, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2015 180, obrázek se otevře v novém okně

Díky možná tomuto, že se korzovalo k autu a díky skvělé hudbě v podání kapely VzHáčka bylo již od prvního songu na parketu rušno a tančilo se jak o život. Konečně první kapela, která zvládla nazvučení a plac nebyl na začátku přeřvaný, ale rytmus tahal tančit všechny kolem. A když jste na parketu potkali zvukaře s tabletem v ruce – tak se moderně zvučí, na dálku, který s mikrofonem pomáhal kapele zpívat refrény, tak to byl teprve zážitek.

Aprílová zábava 2015 043, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2015 033, obrázek se otevře v novém okně

V průběhu večera následovala velká výherní aprílová tombola. Deset šťastlivců si odneslo nevšední zážitky nebo i dárky. Aby jim to nebylo líto dostali hned po vylosování poukázku na volnou hru na frýdlantském bowlingu.

Aprílová zábava 2015 049, obrázek se otevře v novém okně

Aprílová zábava 2015 050, obrázek se otevře v novém okně
10. cena –
Paní Čapková si odnesla historickou sbírku videokazet VHS, kterou jsme získali od jednoho nejmenovaného dárce. Výherce si tak může založit klubové videokino, které jistě bude ceněnou konkurencí místního kina. A v případě, že by jaksi neměl videopřehrávač, může pásky použít na jiné činnosti, jako je třeba roubování stromů, nebo postelové hrátky typu 50 odstínů šedi…

Aprílová zábava 2015 051, obrázek se otevře v novém okně
9. cena
–I v letošním roce navazujeme na památeční relikvie z historie Hejnic a Míra Krkoška získal původní historické lehátko z mateřské školky, na kterém spousta z nás trávila krásné časy poobědních spánků. Ač sám jsem tyto chvíle bytostně nesnášel, nyní bych si dal i možná říci. A dnes po půlnoci možná pro někoho bude taková postel výrazně potřeba i zde na sále…

Aprílová zábava 2015 052, obrázek se otevře v novém okně
8. cena
– Marcela Mihulková, která se umístila na tomto krásném místě  získala luxusní cenu, která je opět trošku překvapením. Populární fotografie výherců z minulých let do Hejnického zpravodaje a na web města včetně všudypřítomného Facebooku letos doplnila exkluzivní fotografie tohoto výherce ve společnosti postav půlnočního překvapení.

Aprílová zábava 2015 053, obrázek se otevře v novém okně
7. cena
–Šťastné číslo 7 a Zdeněk Melichar získal velmi specifickou cenu. Spousta hejničáků si stěžuje, že výstavba kanalizace postupuje velmi pomalu a komplikuje dopravu. A tak, abychom tomuto pomohli, stává se výherce čestným členem pracovní skupiny Kanalizace Hejnice. Aby mu to šlo od ruky získává ochranné pomůcky a také svoji osobní lopatu na práci. Nyní si tak budeme moci všichni kontrolovat našeho vlastního pracanta na této stavbě.

Aprílová zábava 2015 054, obrázek se otevře v novém okně
6. cena
–Mirka Štíchová si ve svém kalendáři zaškrtla tučně datum sobota 18. dubna. V tento den se totiž její zahrada stala důležitou součástí chodu města Hejnice. V ten den se konal svoz nebezpečného odpadu a my výherci propůjčili jedno svozové místo na jeho zušlechtěnou zahrádku. Pro úklid zbytků dostává i sadu třídících tašek. Takže nezapomenout v pátek večer zatlouci tuto správnou ceduli na roh zahrady.

Aprílová zábava 2015 055, obrázek se otevře v novém okně
5. cena
–A je tu cena, která si opět pamatuje spoustu z nás. Tedy spoustu našich prdelek. Po dlouhých letech se totiž zmodernizovala ordinace dětské lékařky v Hejnicích. A my jsme ze starého vybavení zachránili tuto podložku z přebalovacího pultu z čekárny. Ano je to ta, na které se tamhle Anička počůrala před 22 lety a já sám jsem ji před nějakými 34 lety zkoušel sníst. Nešlo to, vydržela potvora. Nechť je se svými stopami historie nás všech šťastná u svého nového majitele.

Aprílová zábava 2015 056, obrázek se otevře v novém okně
4. cena
–Martin Votava, který se umístil těsně pod stupni vítězů byl možná trošku nervózní, když se dozvěděl, že jeho novou nadřízenou bude nekompromisní paní Plášilová. Ano ta, jako šéfová koupaliště jej totiž bude vítat celou letní sezónu po ránu u vody. Výherce se totiž stává vrchním zametačem dna našeho krásného koupaliště. Získává super nádobíčko a vybavení, prosím o nasazení. On se však trochu zaraduje, až zjistí, že si vše co najde na dně může nechat. Takže loňské poklady v podobě jedněch hodinek, tří zubních protéz, kostice z podprsenky a podivného čehosi, co ještě nyní analyzujeme, budou mít šťastného majitele. Prosíme do podzimního čísla Hejnického zpravodaje článeček se seznamem nalezených věcí. Nástup bude hlásit 1. července v 6,30 ráno u brány koupaliště.

Aprílová zábava 2015 057, obrázek se otevře v novém okně
3. cena
–Tento výherce se stává velmi důležitou součástí jedné tradiční akce ve městě. Po loňském fiasku s rozsvěcením vánočního stromu v Liberci se totiž Jarda bojí být tím, kdo naštve tolik očekávajících dítek. A proto vyhlásil změnu v obsazení rozsvědčovače. Takže tato osoba se tak stává tím, kdo cvakne tím vypínačem. Jelikož chceme mít trošku pojistku, dodáváme i dvě náhradní žárovky, které budou případně potřeba vyměnit, aby to svítilo. Výherce se bát nemusí, určitě ty prasklé najde mezi ostatními 598 kusy a potěší bliknutím dětské zraky.

Aprílová zábava 2015 058, obrázek se otevře v novém okně
2. cena
–Tato výherkyně si také napíše něco do kalendáře. Spíše asi černým písmem. A to je Hejnická aprílová zábava 2016. V tento čas se totiž s touto dámou uvidíme znovu. Hned na začátku, protože se stává čestnou členkou bobří tlupy, která si pro vás připravuje spoustu bláznivých vystoupení. A výherkyně bude součástí speciálního předtančení na začátku příští aprílovky. Nebojte, tréninky začínají již dva měsíce předem a když se to poskakování mohl naučit Demčák, zvládnete to také…

Aprílová zábava 2015 059, obrázek se otevře v novém okně
1. cena
–Je to tu, je tu první cena. Neříkám hlavní cena, ale první. Opět se bude jednat o čas vánoční. V ten krásný voňavý a pohodový čas si tato výherkyně lehce odpočine. Jako výhru si totiž dnes odnáší jedno čestné a první místo v připravovaném živém betlémě pod naším velkým vánočním stromem. Nebojte, zrovna postava oslíka to být nemusí, sehnali jsme trošku jiné zvířátko, to víte, bobři jsou jiní, takže mají i jiný betlém, máte se na co těšit.

A následovalo opětovné klání mezi touto desítkou o hlavní cenu, kterou bylo avizované voňavé překvapení od Žida. Hlavní ceny byly vlastně dvě, jeden ruční mlýnek s kvalitní kávou a jako top byl kapslový kávovar Dolce Gusto. Pracovní název soutěže zněl „Chraň si svou kouli…“ Jednalo se o taneční umění k Pomádě, kdy každý dostal na nohu přivázaný nafukovací balónek a měl si ho co nejdéle udržet celý, ale zároveň rozšlápnout balónek sousedům. Do finále postupovali první dva což byla Mirka Štíchová a Míra Krkoška. Ve finále došlo na dospělácké klání o přeborníka v konzumaci mrkvičky. Chlapský tým zvítězil a uvázanou mrkev kolem pasu okousal více… Měli ji nejdříve sníst, ale to se nepodařilo. Jestli únavou nebo nechutenstvím nevíme, ale trénink jsme absolvovali a mrkev zmizela celá.

Aprílová zábava 2015 063, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2015 068, obrázek se otevře v novém okně

Následovalo vydávání klasické tomboly, kde letos dominovaly volné vstupenky na Hejnické slavnosti, do Hejnického kina a na bowling. Jinak děkujeme také všem dárcům do tomboly za jejich příspěvky. Před půlnocí se opět záhadně většina pořadatelů někam ztratila. To již je jasný signál, že se bude něco dít. Moc lidí si toho asi nevšimlo, protože se zrovna konala druhá série ploužáků a spousta tancechtivých si užívala své protějšky. Snad jen nervózní pobíhání části bobrů sem a tam, kteří se snažili najít jednoho svého ztraceného člena taneční skupiny dávalo tušit, že se něco chystá. S úderem půlnoci to začalo. Tým bobrů byl podruhé za ten večer na scéně, na někom se nervóza a tréma podepsala tak výrazně, že se ji snažil zastrašit rozhovory s kapitánem nebo zásilkou tekutých kaktusů z Mexika, takže následky v podobě výpadku paměti a naprosto odvázaného chování byly jasně znát mezi dvěma skupinami tanečníků a tanečnic.

Aprílová zábava 2015 083, obrázek se otevře v novém okně

Půlnoční bylo ve znamení tanečního battlu mezi pseudokluky z Backstreet Boys a pseudoholkami ze Spice Girls. Sestříhané ukázky jejich hudební tvorby byly doplněné o pokusy o taneční kreace dvou pětic. Za holky v klučičím podání byla Klárka, Anička, Terezka, Lenka a Ála. Za kluky v holčičím podání byl Petr, Honza, Libor, Wlasta a Jarda. Podívaná asi podivná, taneční pohyby hlavně u „spajsek“ asi velmi zvláštní, ale nějak to přežili i bez trvalých následků. Ve vytleskaném přídavku se nakonec obě skupiny spojily a zkusily místo souboje spolupracovat. Jasný rozdíl mezi holkami a kluky byl znát na první pohled. Jednotlivé dvojice a jejich namlouvací rituál byl vskutku originální.  

Aprílová zábava 2015 107, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zábava 2015 120, obrázek se otevře v novém okně

A pak se již jen tančilo, pilo, radovalo a těšilo na pohodovou cestu domů. Spousta účastníků vydržela až do konce, takže zpáteční autobus měl co dělat, aby posledního pasažéra alespoň zavřel za ruku do dveří, neboť nechtěl jít pěšky. Ale jelikož šlo o hlavního „kecala“, který celým večerem provázel, tak si to spíše zasloužil.

Takže díky všem za krásný večer. Díky vám, co jste dorazili se bavit, byli jste super. Díky pořadatelům a kolegům z bobra, hluboce před vámi smekám. Díky fotografovi Zdeňkovi Polívkovi za nádherné fotky a natáčejícímu Michalovi Berkovi za krásná videa. A zase za rok, tentokrát 2. dubna se na vás všechny těšíme.

Videa z akce: 

Předtančení  Půlnoční překvapení

www.youtube.com/watch?v=PxlonM1S6cg

Jarda Demčák

2015

Aprílová zábava 2015 001

Aprílová zábava 2015 001

 
Aprílová zábava 2015 002

Aprílová zábava 2015 002

 
Aprílová zábava 2015 003

Aprílová zábava 2015 003

 
Aprílová zábava 2015 004

Aprílová zábava 2015 004

 
Aprílová zábava 2015 005

Aprílová zábava 2015 005

 
Aprílová zábava 2015 006

Aprílová zábava 2015 006

 
Aprílová zábava 2015 007

Aprílová zábava 2015 007

 
Aprílová zábava 2015 008

Aprílová zábava 2015 008

 
Aprílová zábava 2015 009

Aprílová zábava 2015 009

 
Aprílová zábava 2015 010

Aprílová zábava 2015 010

 
Aprílová zábava 2015 011

Aprílová zábava 2015 011

 
Aprílová zábava 2015 012

Aprílová zábava 2015 012

 
Aprílová zábava 2015 013

Aprílová zábava 2015 013

 
Aprílová zábava 2015 014

Aprílová zábava 2015 014

 
Aprílová zábava 2015 015

Aprílová zábava 2015 015

 
Aprílová zábava 2015 016

Aprílová zábava 2015 016

 
Aprílová zábava 2015 017

Aprílová zábava 2015 017

 
Aprílová zábava 2015 018

Aprílová zábava 2015 018

 
Aprílová zábava 2015 019

Aprílová zábava 2015 019

 
Aprílová zábava 2015 020

Aprílová zábava 2015 020

 
Aprílová zábava 2015 021

Aprílová zábava 2015 021

 
Aprílová zábava 2015 022

Aprílová zábava 2015 022

 
Aprílová zábava 2015 023

Aprílová zábava 2015 023

 
Aprílová zábava 2015 024

Aprílová zábava 2015 024

 
Aprílová zábava 2015 025

Aprílová zábava 2015 025

 
Aprílová zábava 2015 026

Aprílová zábava 2015 026

 
Aprílová zábava 2015 027

Aprílová zábava 2015 027

 
Aprílová zábava 2015 028

Aprílová zábava 2015 028

 
Aprílová zábava 2015 029

Aprílová zábava 2015 029

 
Aprílová zábava 2015 030

Aprílová zábava 2015 030

 
Aprílová zábava 2015 031

Aprílová zábava 2015 031

 
Aprílová zábava 2015 032

Aprílová zábava 2015 032

 
Aprílová zábava 2015 033

Aprílová zábava 2015 033

 
Aprílová zábava 2015 034

Aprílová zábava 2015 034

 
Aprílová zábava 2015 035

Aprílová zábava 2015 035

 
Aprílová zábava 2015 036

Aprílová zábava 2015 036

 
Aprílová zábava 2015 037

Aprílová zábava 2015 037

 
Aprílová zábava 2015 038

Aprílová zábava 2015 038

 
Aprílová zábava 2015 039

Aprílová zábava 2015 039

 
Aprílová zábava 2015 040

Aprílová zábava 2015 040

 
Aprílová zábava 2015 041

Aprílová zábava 2015 041

 
Aprílová zábava 2015 042

Aprílová zábava 2015 042

 
Aprílová zábava 2015 043

Aprílová zábava 2015 043

 
Aprílová zábava 2015 044

Aprílová zábava 2015 044

 
Aprílová zábava 2015 045

Aprílová zábava 2015 045

 
Aprílová zábava 2015 046

Aprílová zábava 2015 046

 
Aprílová zábava 2015 047

Aprílová zábava 2015 047

 
Aprílová zábava 2015 048

Aprílová zábava 2015 048

 
Aprílová zábava 2015 049

Aprílová zábava 2015 049

 
Aprílová zábava 2015 050

Aprílová zábava 2015 050

 
Aprílová zábava 2015 051

Aprílová zábava 2015 051

 
Aprílová zábava 2015 052

Aprílová zábava 2015 052

 
Aprílová zábava 2015 053

Aprílová zábava 2015 053

 
Aprílová zábava 2015 054

Aprílová zábava 2015 054

 
Aprílová zábava 2015 055

Aprílová zábava 2015 055

 
Aprílová zábava 2015 056

Aprílová zábava 2015 056

 
Aprílová zábava 2015 057

Aprílová zábava 2015 057

 
Aprílová zábava 2015 058

Aprílová zábava 2015 058

 
Aprílová zábava 2015 059

Aprílová zábava 2015 059

 
Aprílová zábava 2015 060

Aprílová zábava 2015 060

 
Aprílová zábava 2015 061

Aprílová zábava 2015 061

 
Aprílová zábava 2015 062

Aprílová zábava 2015 062

 
Aprílová zábava 2015 063

Aprílová zábava 2015 063

 
Aprílová zábava 2015 064

Aprílová zábava 2015 064

 
Aprílová zábava 2015 065

Aprílová zábava 2015 065

 
Aprílová zábava 2015 066

Aprílová zábava 2015 066

 
Aprílová zábava 2015 067

Aprílová zábava 2015 067

 
Aprílová zábava 2015 068

Aprílová zábava 2015 068

 
Aprílová zábava 2015 069

Aprílová zábava 2015 069

 
Aprílová zábava 2015 070

Aprílová zábava 2015 070

 
Aprílová zábava 2015 071

Aprílová zábava 2015 071

 
Aprílová zábava 2015 072

Aprílová zábava 2015 072

 
Aprílová zábava 2015 073

Aprílová zábava 2015 073

 
Aprílová zábava 2015 074

Aprílová zábava 2015 074

 
Aprílová zábava 2015 075

Aprílová zábava 2015 075

 
Aprílová zábava 2015 076

Aprílová zábava 2015 076

 
Aprílová zábava 2015 077

Aprílová zábava 2015 077

 
Aprílová zábava 2015 078

Aprílová zábava 2015 078

 
Aprílová zábava 2015 079

Aprílová zábava 2015 079

 
Aprílová zábava 2015 080

Aprílová zábava 2015 080

 
Aprílová zábava 2015 081

Aprílová zábava 2015 081

 
Aprílová zábava 2015 082

Aprílová zábava 2015 082

 
Aprílová zábava 2015 083

Aprílová zábava 2015 083

 
Aprílová zábava 2015 084

Aprílová zábava 2015 084

 
Aprílová zábava 2015 085

Aprílová zábava 2015 085

 
Aprílová zábava 2015 086

Aprílová zábava 2015 086

 
Aprílová zábava 2015 087

Aprílová zábava 2015 087

 
Aprílová zábava 2015 088

Aprílová zábava 2015 088

 
Aprílová zábava 2015 089

Aprílová zábava 2015 089

 
Aprílová zábava 2015 090

Aprílová zábava 2015 090

 
Aprílová zábava 2015 091

Aprílová zábava 2015 091

 
Aprílová zábava 2015 092

Aprílová zábava 2015 092

 
Aprílová zábava 2015 093

Aprílová zábava 2015 093

 
Aprílová zábava 2015 094

Aprílová zábava 2015 094

 
Aprílová zábava 2015 095

Aprílová zábava 2015 095

 
Aprílová zábava 2015 096

Aprílová zábava 2015 096

 
Aprílová zábava 2015 097

Aprílová zábava 2015 097

 
Aprílová zábava 2015 098

Aprílová zábava 2015 098

 
Aprílová zábava 2015 099

Aprílová zábava 2015 099

 
Aprílová zábava 2015 100

Aprílová zábava 2015 100

 
Aprílová zábava 2015 101

Aprílová zábava 2015 101

 
Aprílová zábava 2015 102

Aprílová zábava 2015 102

 
Aprílová zábava 2015 103

Aprílová zábava 2015 103

 
Aprílová zábava 2015 104

Aprílová zábava 2015 104

 
Aprílová zábava 2015 105

Aprílová zábava 2015 105

 
Aprílová zábava 2015 106

Aprílová zábava 2015 106

 
Aprílová zábava 2015 107

Aprílová zábava 2015 107

 
Aprílová zábava 2015 108

Aprílová zábava 2015 108

 
Aprílová zábava 2015 109

Aprílová zábava 2015 109

 
Aprílová zábava 2015 110

Aprílová zábava 2015 110

 
Aprílová zábava 2015 111

Aprílová zábava 2015 111

 
Aprílová zábava 2015 112

Aprílová zábava 2015 112

 
Aprílová zábava 2015 113

Aprílová zábava 2015 113

 
Aprílová zábava 2015 114

Aprílová zábava 2015 114

 
Aprílová zábava 2015 115

Aprílová zábava 2015 115

 
Aprílová zábava 2015 116

Aprílová zábava 2015 116

 
Aprílová zábava 2015 117

Aprílová zábava 2015 117

 
Aprílová zábava 2015 118

Aprílová zábava 2015 118

 
Aprílová zábava 2015 119

Aprílová zábava 2015 119

 
Aprílová zábava 2015 120

Aprílová zábava 2015 120

 
Aprílová zábava 2015 121

Aprílová zábava 2015 121

 
Aprílová zábava 2015 122

Aprílová zábava 2015 122

 
Aprílová zábava 2015 123

Aprílová zábava 2015 123

 
Aprílová zábava 2015 124

Aprílová zábava 2015 124

 
Aprílová zábava 2015 125

Aprílová zábava 2015 125

 
Aprílová zábava 2015 126

Aprílová zábava 2015 126

 
Aprílová zábava 2015 127

Aprílová zábava 2015 127

 
Aprílová zábava 2015 128

Aprílová zábava 2015 128

 
Aprílová zábava 2015 129

Aprílová zábava 2015 129

 
Aprílová zábava 2015 130

Aprílová zábava 2015 130

 
Aprílová zábava 2015 131

Aprílová zábava 2015 131

 
Aprílová zábava 2015 132

Aprílová zábava 2015 132

 
Aprílová zábava 2015 133

Aprílová zábava 2015 133

 
Aprílová zábava 2015 134

Aprílová zábava 2015 134

 
Aprílová zábava 2015 135

Aprílová zábava 2015 135

 
Aprílová zábava 2015 136

Aprílová zábava 2015 136

 
Aprílová zábava 2015 137

Aprílová zábava 2015 137

 
Aprílová zábava 2015 138

Aprílová zábava 2015 138

 
Aprílová zábava 2015 139

Aprílová zábava 2015 139

 
Aprílová zábava 2015 140

Aprílová zábava 2015 140

 
Aprílová zábava 2015 141

Aprílová zábava 2015 141

 
Aprílová zábava 2015 142

Aprílová zábava 2015 142

 
Aprílová zábava 2015 143

Aprílová zábava 2015 143

 
Aprílová zábava 2015 144

Aprílová zábava 2015 144

 
Aprílová zábava 2015 145

Aprílová zábava 2015 145

 
Aprílová zábava 2015 146

Aprílová zábava 2015 146

 
Aprílová zábava 2015 147

Aprílová zábava 2015 147

 
Aprílová zábava 2015 148

Aprílová zábava 2015 148

 
Aprílová zábava 2015 149

Aprílová zábava 2015 149

 
Aprílová zábava 2015 150

Aprílová zábava 2015 150

 
Aprílová zábava 2015 151

Aprílová zábava 2015 151

 
Aprílová zábava 2015 152

Aprílová zábava 2015 152

 
Aprílová zábava 2015 153

Aprílová zábava 2015 153

 
Aprílová zábava 2015 154

Aprílová zábava 2015 154

 
Aprílová zábava 2015 155

Aprílová zábava 2015 155

 
Aprílová zábava 2015 156

Aprílová zábava 2015 156

 
Aprílová zábava 2015 157

Aprílová zábava 2015 157

 
Aprílová zábava 2015 158

Aprílová zábava 2015 158

 
Aprílová zábava 2015 159

Aprílová zábava 2015 159

 
Aprílová zábava 2015 160

Aprílová zábava 2015 160

 
Aprílová zábava 2015 161

Aprílová zábava 2015 161

 
Aprílová zábava 2015 162

Aprílová zábava 2015 162

 
Aprílová zábava 2015 163

Aprílová zábava 2015 163

 
Aprílová zábava 2015 164

Aprílová zábava 2015 164

 
Aprílová zábava 2015 165

Aprílová zábava 2015 165

 
Aprílová zábava 2015 166

Aprílová zábava 2015 166

 
Aprílová zábava 2015 167

Aprílová zábava 2015 167

 
Aprílová zábava 2015 168

Aprílová zábava 2015 168

 
Aprílová zábava 2015 169

Aprílová zábava 2015 169

 
Aprílová zábava 2015 170

Aprílová zábava 2015 170

 
Aprílová zábava 2015 171

Aprílová zábava 2015 171

 
Aprílová zábava 2015 172

Aprílová zábava 2015 172

 
Aprílová zábava 2015 173

Aprílová zábava 2015 173

 
Aprílová zábava 2015 174

Aprílová zábava 2015 174

 
Aprílová zábava 2015 175

Aprílová zábava 2015 175

 
Aprílová zábava 2015 176

Aprílová zábava 2015 176

 
Aprílová zábava 2015 177

Aprílová zábava 2015 177

 
Aprílová zábava 2015 178

Aprílová zábava 2015 178

 
Aprílová zábava 2015 179

Aprílová zábava 2015 179

 
Aprílová zábava 2015 180

Aprílová zábava 2015 180

 
Aprílová zábava 2015 181

Aprílová zábava 2015 181

 
Aprílová zábava 2015 182

Aprílová zábava 2015 182

 
Aprílová zábava 2015 183

Aprílová zábava 2015 183

 
Aprílová zábava 2015 184

Aprílová zábava 2015 184

 
Aprílová zábava 2015 185

Aprílová zábava 2015 185

 
Aprílová zábava 2015 186

Aprílová zábava 2015 186

 
 
11.5.2015 21:25:15 | přečteno 2375x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load