Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejnická Aprílová zábava 2014

Aprílová zabava 2014 117

Fotogalerie z tradiční plesové akce

V kalendáři jsme opět otočili listem a zjistili, že nám skončil březen. A s tím je jasně spojená Hejnická Aprílová zábava, která uzavírá taneční, plesovou a zábavovou sezónu někdy před vlastním aprílem. I letos tomu nebylo jinak a na sobotu 29. března byla dlouho dopředu avizována tato nevšední událost, která si našla místo jak v diářích, tak v srdcích místních občanů. Letošek tomu nebyl jinak, ač byl vidět posun směrem k návštěvnosti z celého koutu Frýdlantska.

Letošní motto akce bylo vyhlášeno v duchu „Indiáni vs. Kovbojové“, takže jsme se přenesli na divoký západ. Super zábava byla sledovat plnící se sál, kde se ukazovaly hloučky rudokožců i ozbrojených bledých tváří, jejichž nejčastější doplněk byl velký klobouk.  Tradičně získávali účastníci poznávací znamení, kdy místo obvyklých pásků na ruku nebo razítek, rozdáváme tematické samolepky, které my jen dokreslovaly krásné kostýmy našich hostů. O úvodní slovo se po nervózním moderátorovi v podobě indiánského nohsleda, postaral pan starosta Jiří Horák, který všechny přítomné přivítal a pozdravil. Letošní Aprílovka byla již pátým ročníkem v této podobě v raspenavské Besedě, nultý ročník u Rytíře pod kopcem byl zkušební. Proto se některé věci nesly v lehkém duchu bilancování a vzpomínání.

Aprílová zabava 2014 018, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 003, obrázek se otevře v novém okně

Hned na začátku se o předtančení postaral dramaticko-recesistický spolek B.O.B.R., který předvedl taneční vystoupení z divokého západu. Zabrousili jsme ke kolonizaci Ameriky a nešvaru mezi indiány a kovboji. Avšak jako mírumilovní tvorové jsme celé vystoupení vyvrcholili společným „pobratřením“ se. K vidění bylo hned několik zástupců indiánských kmenů, kteří se sešli u jednoho totemu. Ten a ještě tepee dokreslovaly výzdobu sálu.

Aprílová zabava 2014 007, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 006, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 011, obrázek se otevře v novém okně

Poté začala klasická zábava. No klasická… Asi trošku netradiční. A zde se musím všem zúčastněným omluvit. Nějakým nedorozuměním došlo k informačnímu šumu a kapela Vichr z hor si zablokovala termín o týden dříve než bylo třeba. Na poslední chvíli několik dnů před akcí se to zjistilo a urychleně byla doporučena kapela Soumrak band. Nedbali jsme motta kapely – BigBeat jako „prase“ a těšili se podle ukázek na kvalitní náhradu. Jéje, ona to je rocková parta, která tu muziku bere hodně od podlahy. Takže jsme slyšeli krásně provedené písně, které však hlavně v počátku akce byli trochu moc pro různorodé publikum „tvrdé“. Beru to jako své pořadatelské selhání a již jsem z toho vyvodil důsledky a trest – většinu času jsem byl zavřený v šatně, abych neprovokoval hosty k mému lynčování. Omlouvám se všem přítomným.

Aprílová zabava 2014 023, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 138, obrázek se otevře v novém okně

Mohu říci, že jinak to byl jeden z nejkrásnějších ročníků, který vzali lidé opět za svůj, protože ty masky a kostýmy byly nádherné a ve velkém procentu zastoupené. Stačí se podívat na fotky níže.

Aprílová zabava 2014 050, obrázek se otevře v novém okně

V průběhu večera následovala velká výherní aprílová tombola. Deset šťastlivců si odneslo nevšední zážitky nebo i dárky. Aby jim to nebylo líto dostali hned po vylosování poukázku na volnou hru na frýdlantském bowlingu.

Aprílová zabava 2014 025, obrázek se otevře v novém okně
10. cena –
I v letošním roce navazujeme na památeční relikvie z historie Hejnic a šťastná výherkyně získává původní historickou sedačku z našeho kina. Ta pochází z šedesátých let minulého století a její kouzlo spočívá v tom, že tlačila zadek současným čtyřicátníkům skoro po celý jejich život. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 026, obrázek se otevře v novém okně
9. cena
–Jistě všichni víte jaké je letošní téma Aprílovky. Proto je tato cena tematická. David Štainbruch získává originální skalp Sama Hawkinse, kterého skalpoval náčelník Šosono z konkurenčního kmene Vodních bobrů… Skalp jsme vyměnili za pět žen, které nám teď budou chybět v našem kmenu, takže pořádáme nábor nových žen. Zájemkyně se mohou hlásit u mě nebo u kolegů. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 027, obrázek se otevře v novém okně
8. cena
– Dáša Návesníková, která se umístila na tomto krásném místě  získává luxusní cenu, která je opět trošku překvapením. Populární fotografie výherců z minulých let do Hejnického zpravodaje a na web města včetně všudypřítomného Facebooku letos doplní exkluzivní fotografie této výherkyně ve společnosti hlavních postav půlnočního překvapení Boba a Toma. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 028, obrázek se otevře v novém okně
7. cena
–Šťastné číslo 7 získává také historickou relikvii. Pamatujete si ještě hotel Perun? A místní ochotnický spolek? Osvětlovací kabině tehdy šéfoval pan Brenner, který nám ve svém kouzelném skladu nechal pro tohoto Míru Mauera legendární osvětlovací lampu, kterou svítil ve hře Rusalka vodníkovi na jeho cestě studnou, když zpíval – „Ubohá Rusalko bledá…“  Gratulujeme a prosíme, abyste před jejím zapojením dali vědět společnosti ČEZ, aby zapojila další blok Temelína, jinak je půl republiky bez proudu.

Aprílová zabava 2014 029, obrázek se otevře v novém okně
6. cena
– Klárka Čurdová si ve svém kalendáři zaškrtne tučně datum pátek 16. května. V tento den se totiž stává důležitou postavou v chodu města Hejnice. Do Hejnic přijíždí velvyslanci nového partnerského města z Německa a tato výherkyně má tu čest se stát slavnostní vítačkou. Aby mohla trénovat podávání chleba a soli, dostává od nás první várku zdarma a jistě si pořídí i nějaký vhodný lidový kroj s místní tématikou. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 030, obrázek se otevře v novém okně
5. cena
–A je tu cena, která je určená pro naše „zahrádkomily“. Když se podívám na našeho Milana Halouna, tak je to přesně ten typ. Tento šťastlivec získává na celý jeden rok do soukromého užívání záhonek v parčíku u pošty.  Jako další privilegium je kompletní starost a péče o tento kousek krásy. Aby měl do začátku menší výdaje je mu právě předávána sada nářadíčka s designovou kropičkou a také první kyti, která jistě nezůstane v záhonku jediná. Jinak si záhon následně prohlédneme a budeme jej měsíčně bodovat. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 031, obrázek se otevře v novém okně
4. cena
–Vojta Jirounek, který se umístil těsně pod stupni vítězů bude možná trošku zklamán. Připravili jsme pro něj krásnou cenu v podobě golfové sady na hraní tohoto snobského sportu. Vidíte, dostává krásný bag, i kvalitní míček… Že něco chybí? No, měli jsme v bagu i sadu holí. Ale jelikož šlo o pořádná železa a bag se při stěhování nechal chvíli bez dozoru venku před Besedou, asi místní „magneti“ nám železa přestěhovali do nějaké blízké sběrny… I tak gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 033, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 032, obrázek se otevře v novém okně
3. cena
– Máca Šomjaková se stává velmi důležitou součástí jedné sportovně satirické akce. 6. září se koná další ročník Hejnického pádla na našem koupališti. A jelikož byly minule nějaké protesty ohledně průjezdu bran, musíme místa osadit lidskými kontrolory. Proto se tento šťastlivec stává živou bójkou. Získává luxusní koupací čepici v reflexní barvě a dále ještě osobní závaží, aby ho to nenadnášelo a zůstal stát na dně. Gratulujeme.

Aprílová zabava 2014 035, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 034, obrázek se otevře v novém okně
2. cena
–Iva Sýkorová si asi jako jediná mohla vybrat s čím odtud odjede. Získává totiž houpacího westernového koně… No, jestli vidíte místo koně kohouta, tak byste asi měli trošku přibrzdit v tom chlastání… Po dotazu na sličného asistenta bylo vysvětleno kde k němu přišel, když měl koupit koně:  „Cože? Ten „českej indián“ co mi ho venku prodával říkal, že je to špičkový kůň, jmenuje se Hatatitla…“

Aprílová zabava 2014 037, obrázek se otevře v novém okně
1. cena
–Máme úzkou spolupráci s našimi hasiči. A ti nám sdělili, že potřebují inovovat pravidla jejich podzimní hasičské soutěže. Takže nově pro větší zábavu budou stříkat na pohyblivé terče… No správně, právě odvážná Zuzka Henclová se právě stává jedním z nich. Prosíme o nasazení terče na hlavu, a nyní již jen signalizační praporek, který půjde nahoru, když začne téci voda z terče za límec. Gratulujeme.

A následovalo opětovné klání mezi touto desítkou o hlavní cenu, kterou bylo avizované lahodné překvapení od Krkovičky. Kupec, řezník a šizunk v jedné osobě se plácl přes kapsu a dodal něco, co jistě udělalo radost spoustě z vás. Bojovalo se o celou polovinu prasátka. Ano bylo pro vás připraveno 60 kilo vepřového masa. Bylo to tam jak na divokém západě a tam indiáni dopadli velmi špatně, proto i tato soutěž ukázala, jak to bylo kruté. Pracovní název zněl – „sežer si svého indiána…“ Úkol byl jasný na povel start, dostat do svého žaludku oněch osm indiánků, které měli před sebou na stole. Bylo nutné je kompletně sníst a hlavně nenechat zbytky na stole a velmi důležité pravidlo bylo, že museli mít ruce za zády. Kdo se dotkl indiána rukou byl mimo hru. Následovala nevšední podívaná, co jsou všichni soutěžící ochotni udělat pro kus masa. Před akcí jsme počítali, že to většina vzdá a raději si nebude kazit žaludek, proto došlo i po dohodě ke snížení počtu figurek ke snědení jen na osm. Ale byli to borci a holky borkyně, protože to dali všichni. 

Aprílová zabava 2014 038, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 041, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 042, obrázek se otevře v novém okně

Nakonec s malým náskokem vyhrál Vojta Jirounek. Ten pak nevěřil svým očím, když se k němu blížilo opravdové růžové prasátko a za ním krvavý řezník, který mu ho chtěl hned na místě naporcovat a tu jeho půlku mu dát. Prasátko přemlouvalo Vojtu, ať to nedělá, škemralo, prosilo, žadonilo, lísalo se. Ale nic platné, Vojta ochotně prase podržel, aby mohl řezník seknout. Na poslední chvíli se však vytrhlo a uteklo vedle, kde již řezník dokonal svoji krvavou řežbu a v okamžiku přinesl Vojtovi čerstvě rozbourané kolínko celé od krve ještě.

Aprílová zabava 2014 045, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 048, obrázek se otevře v novém okně

Následovalo vydávání klasické tomboly, kde letos dominovaly volné vstupenky na Hejnické slavnosti, do Hejnického kina a na bowling. Jinak děkujeme také všem dárcům do tomboly, za jejich příspěvky. Před půlnocí se opět záhadně většina pořadatelů někam ztratila. To již je jasný signál, že se bude něco dít. A také se dělo. S úderem půlnoci to začalo. Tým bobrů byl podruhé za ten večer na scéně, na někom se tréma podepsala tak výrazně, že se ji snažil zastrašit rozhovory s rumovým kapitánem a to neměl dělat, neboť čerstvě navoskovaná podlaha ukázala, jak umí být v nestřežené chvíli zákeřná.

Na úvodní tóny písničky z pořadu Tele-Tele od Boba a Toma (Genzer a Suchánek) se na pódiu objevily nevšední postavičky s bambučami na hlavě a mohutnými kníry. Jen neúplně sedící vestičky od obleků dávaly tušit, že tam tancují děvčata. Alena s Lenkou to rozjely ve velkém. Jejich hlavní song byl sice rušen vsuvkami s hudbou z minulých ročníků, ale i tak se při poslechu textu dalo odvodit co vám chtěl B.O.B.R. říci. Bilancovali jsme totiž těch minulých pět let. Proto se po chvíli na place objevila dvojice Petra s Dášou v podobě zástupců Mamma Mia! a jejich Waterloo. Po chvíli následoval zvrácený pohled na tři pseudolabutě, kdy na plac vcupitali Michal s Liborem a Jardou a ukázali Labutí jezero, které se díky tvrdému pádu a roztrženému kolenu stalo spíše krvavým jezerem. Pak již byla chvilka na ladná mužská těla, to když Tonda s Vlastou ukázali, jak se umí bobři svlékat, Do naha se vrátilo se svým obrovským potleskem. Krásné kluky vystřídaly nádherné holky, které si odskočily z loňského předtančení GanGnam style a publikum tak kvitovalo umění Aničky, Moniky a Verči. Závěrečnou část proměněnou na plavecký bazén si na své pruhované plavky naložily akvabely a žralok. To Lenka, Jirka a Petra ukázali, že i s malým rybníčkem se dá dělat velké divadlo.

Aprílová zabava 2014 135, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 106, obrázek se otevře v novém okně

Wau. Zvládli jsme to. Jenže proč ti lidé pořád tleskají? To nás v první chvíli nenapadlo. A oni, že chtěli ještě… Jejda. S tím nikdo nepočítal. Takže bylo k vidění následné přídavkové kolo, které v rychlosti blesku upravovalo dlouho pilovaný scénář jednotlivých čísel. Zjistili jsme však jednu pozitivní věc – jsme dokonale alternující sami sebe. A tak byla najednou k vidění přeměna rapera PSYho na labuť, kooperace striptérů s Bobem a Tomem, akvabela si musela stávkujícího žraloka přitáhnout ze zákulisí za ploutev a vrchol všeho nevkusu dokonala zapomenutá labuť, která se vetřela do holčičího vystoupení, kde si skvěle užívala přítomnost dvou sličných stvoření po bocích.

Aprílová zabava 2014 127, obrázek se otevře v novém okně Aprílová zabava 2014 120, obrázek se otevře v novém okně

A pak se již jen tančilo, pilo, radovalo a těšilo na pohodovou cestu domů. Letošní ročník byl opravdu zvláštní. Poprvé se třeba stalo, že s účastníky zmizely také po skončení veškeré aprílové ceny. Takže vidět někoho táhnout domů houpacího kohouta, dlažební kostku – jinak skvělou taneční partnerku, nebo sedačku z kina, to byl zážitek.

Takže díky všem za krásný večer. Díky Vám, co jste dorazili se bavit, byli jste super. Díky pořadatelům a kolegům z bobra, hluboce před vámi smekám. Díky fotografovi Zdeňkovi Polívkovi za nádherné fotky a natáčejícímu Jirkovi Holubovi a Jirkovi Jirounkovi za krásná videa. A zase za rok, 28. března se na Vás všechny těšíme. A slibujeme, že do té doby vychytáme i zbytek maličkostí, které mohly tento večer kazit.

Videa z akce: 

Předtančení  

https://www.youtube.com/watch?v=hgX9HL4akag&list=UUtl3E9MJRy43wVFkZ3Q7Ldg

Půlnoční překvapení

https://www.youtube.com/watch?v=uT7HJM24Fd0&list=UUtl3E9MJRy43wVFkZ3Q7Ldg

Jarda Demčák

2014

Aprílová zabava 2014 001

Aprílová zabava 2014 001

 
Aprílová zabava 2014 002

Aprílová zabava 2014 002

 
Aprílová zabava 2014 003

Aprílová zabava 2014 003

 
Aprílová zabava 2014 004

Aprílová zabava 2014 004

 
Aprílová zabava 2014 005

Aprílová zabava 2014 005

 
Aprílová zabava 2014 006

Aprílová zabava 2014 006

 
Aprílová zabava 2014 007

Aprílová zabava 2014 007

 
Aprílová zabava 2014 008

Aprílová zabava 2014 008

 
Aprílová zabava 2014 009

Aprílová zabava 2014 009

 
Aprílová zabava 2014 010

Aprílová zabava 2014 010

 
Aprílová zabava 2014 011

Aprílová zabava 2014 011

 
Aprílová zabava 2014 012

Aprílová zabava 2014 012

 
Aprílová zabava 2014 013

Aprílová zabava 2014 013

 
Aprílová zabava 2014 014

Aprílová zabava 2014 014

 
Aprílová zabava 2014 015

Aprílová zabava 2014 015

 
Aprílová zabava 2014 016

Aprílová zabava 2014 016

 
Aprílová zabava 2014 017

Aprílová zabava 2014 017

 
Aprílová zabava 2014 018

Aprílová zabava 2014 018

 
Aprílová zabava 2014 019

Aprílová zabava 2014 019

 
Aprílová zabava 2014 020

Aprílová zabava 2014 020

 
Aprílová zabava 2014 021

Aprílová zabava 2014 021

 
Aprílová zabava 2014 022

Aprílová zabava 2014 022

 
Aprílová zabava 2014 023

Aprílová zabava 2014 023

 
Aprílová zabava 2014 024

Aprílová zabava 2014 024

 
Aprílová zabava 2014 025

Aprílová zabava 2014 025

 
Aprílová zabava 2014 026

Aprílová zabava 2014 026

 
Aprílová zabava 2014 027

Aprílová zabava 2014 027

 
Aprílová zabava 2014 028

Aprílová zabava 2014 028

 
Aprílová zabava 2014 029

Aprílová zabava 2014 029

 
Aprílová zabava 2014 030

Aprílová zabava 2014 030

 
Aprílová zabava 2014 031

Aprílová zabava 2014 031

 
Aprílová zabava 2014 032

Aprílová zabava 2014 032

 
Aprílová zabava 2014 033

Aprílová zabava 2014 033

 
Aprílová zabava 2014 034

Aprílová zabava 2014 034

 
Aprílová zabava 2014 035

Aprílová zabava 2014 035

 
Aprílová zabava 2014 036

Aprílová zabava 2014 036

 
Aprílová zabava 2014 037

Aprílová zabava 2014 037

 
Aprílová zabava 2014 038

Aprílová zabava 2014 038

 
Aprílová zabava 2014 039

Aprílová zabava 2014 039

 
Aprílová zabava 2014 040

Aprílová zabava 2014 040

 
Aprílová zabava 2014 041

Aprílová zabava 2014 041

 
Aprílová zabava 2014 042

Aprílová zabava 2014 042

 
Aprílová zabava 2014 043

Aprílová zabava 2014 043

 
Aprílová zabava 2014 044

Aprílová zabava 2014 044

 
Aprílová zabava 2014 045

Aprílová zabava 2014 045

 
Aprílová zabava 2014 046

Aprílová zabava 2014 046

 
Aprílová zabava 2014 047

Aprílová zabava 2014 047

 
Aprílová zabava 2014 048

Aprílová zabava 2014 048

 
Aprílová zabava 2014 049

Aprílová zabava 2014 049

 
Aprílová zabava 2014 050

Aprílová zabava 2014 050

 
Aprílová zabava 2014 051

Aprílová zabava 2014 051

 
Aprílová zabava 2014 052

Aprílová zabava 2014 052

 
Aprílová zabava 2014 053

Aprílová zabava 2014 053

 
Aprílová zabava 2014 054

Aprílová zabava 2014 054

 
Aprílová zabava 2014 055

Aprílová zabava 2014 055

 
Aprílová zabava 2014 056

Aprílová zabava 2014 056

 
Aprílová zabava 2014 057

Aprílová zabava 2014 057

 
Aprílová zabava 2014 058

Aprílová zabava 2014 058

 
Aprílová zabava 2014 059

Aprílová zabava 2014 059

 
Aprílová zabava 2014 060

Aprílová zabava 2014 060

 
Aprílová zabava 2014 061

Aprílová zabava 2014 061

 
Aprílová zabava 2014 062

Aprílová zabava 2014 062

 
Aprílová zabava 2014 063

Aprílová zabava 2014 063

 
Aprílová zabava 2014 064

Aprílová zabava 2014 064

 
Aprílová zabava 2014 065

Aprílová zabava 2014 065

 
Aprílová zabava 2014 066

Aprílová zabava 2014 066

 
Aprílová zabava 2014 067

Aprílová zabava 2014 067

 
Aprílová zabava 2014 068

Aprílová zabava 2014 068

 
Aprílová zabava 2014 069

Aprílová zabava 2014 069

 
Aprílová zabava 2014 070

Aprílová zabava 2014 070

 
Aprílová zabava 2014 071

Aprílová zabava 2014 071

 
Aprílová zabava 2014 072

Aprílová zabava 2014 072

 
Aprílová zabava 2014 073

Aprílová zabava 2014 073

 
Aprílová zabava 2014 074

Aprílová zabava 2014 074

 
Aprílová zabava 2014 075

Aprílová zabava 2014 075

 
Aprílová zabava 2014 076

Aprílová zabava 2014 076

 
Aprílová zabava 2014 077

Aprílová zabava 2014 077

 
Aprílová zabava 2014 078

Aprílová zabava 2014 078

 
Aprílová zabava 2014 079

Aprílová zabava 2014 079

 
Aprílová zabava 2014 080

Aprílová zabava 2014 080

 
Aprílová zabava 2014 081

Aprílová zabava 2014 081

 
Aprílová zabava 2014 082

Aprílová zabava 2014 082

 
Aprílová zabava 2014 083

Aprílová zabava 2014 083

 
Aprílová zabava 2014 084

Aprílová zabava 2014 084

 
Aprílová zabava 2014 085

Aprílová zabava 2014 085

 
Aprílová zabava 2014 086

Aprílová zabava 2014 086

 
Aprílová zabava 2014 087

Aprílová zabava 2014 087

 
Aprílová zabava 2014 088

Aprílová zabava 2014 088

 
Aprílová zabava 2014 089

Aprílová zabava 2014 089

 
Aprílová zabava 2014 090

Aprílová zabava 2014 090

 
Aprílová zabava 2014 091

Aprílová zabava 2014 091

 
Aprílová zabava 2014 092

Aprílová zabava 2014 092

 
Aprílová zabava 2014 093

Aprílová zabava 2014 093

 
Aprílová zabava 2014 094

Aprílová zabava 2014 094

 
Aprílová zabava 2014 095

Aprílová zabava 2014 095

 
Aprílová zabava 2014 096

Aprílová zabava 2014 096

 
Aprílová zabava 2014 097

Aprílová zabava 2014 097

 
Aprílová zabava 2014 098

Aprílová zabava 2014 098

 
Aprílová zabava 2014 099

Aprílová zabava 2014 099

 
Aprílová zabava 2014 100

Aprílová zabava 2014 100

 
Aprílová zabava 2014 101

Aprílová zabava 2014 101

 
Aprílová zabava 2014 102

Aprílová zabava 2014 102

 
Aprílová zabava 2014 103

Aprílová zabava 2014 103

 
Aprílová zabava 2014 104

Aprílová zabava 2014 104

 
Aprílová zabava 2014 105

Aprílová zabava 2014 105

 
Aprílová zabava 2014 106

Aprílová zabava 2014 106

 
Aprílová zabava 2014 107

Aprílová zabava 2014 107

 
Aprílová zabava 2014 108

Aprílová zabava 2014 108

 
Aprílová zabava 2014 109

Aprílová zabava 2014 109

 
Aprílová zabava 2014 110

Aprílová zabava 2014 110

 
Aprílová zabava 2014 111

Aprílová zabava 2014 111

 
Aprílová zabava 2014 112

Aprílová zabava 2014 112

 
Aprílová zabava 2014 113

Aprílová zabava 2014 113

 
Aprílová zabava 2014 114

Aprílová zabava 2014 114

 
Aprílová zabava 2014 115

Aprílová zabava 2014 115

 
Aprílová zabava 2014 116

Aprílová zabava 2014 116

 
Aprílová zabava 2014 117

Aprílová zabava 2014 117

 
Aprílová zabava 2014 118

Aprílová zabava 2014 118

 
Aprílová zabava 2014 119

Aprílová zabava 2014 119

 
Aprílová zabava 2014 120

Aprílová zabava 2014 120

 
Aprílová zabava 2014 121

Aprílová zabava 2014 121

 
Aprílová zabava 2014 122

Aprílová zabava 2014 122

 
Aprílová zabava 2014 123

Aprílová zabava 2014 123

 
Aprílová zabava 2014 124

Aprílová zabava 2014 124

 
Aprílová zabava 2014 125

Aprílová zabava 2014 125

 
Aprílová zabava 2014 126

Aprílová zabava 2014 126

 
Aprílová zabava 2014 127

Aprílová zabava 2014 127

 
Aprílová zabava 2014 128

Aprílová zabava 2014 128

 
Aprílová zabava 2014 129

Aprílová zabava 2014 129

 
Aprílová zabava 2014 130

Aprílová zabava 2014 130

 
Aprílová zabava 2014 131

Aprílová zabava 2014 131

 
Aprílová zabava 2014 132

Aprílová zabava 2014 132

 
Aprílová zabava 2014 133

Aprílová zabava 2014 133

 
Aprílová zabava 2014 134

Aprílová zabava 2014 134

 
Aprílová zabava 2014 135

Aprílová zabava 2014 135

 
Aprílová zabava 2014 136

Aprílová zabava 2014 136

 
Aprílová zabava 2014 137

Aprílová zabava 2014 137

 
Aprílová zabava 2014 138

Aprílová zabava 2014 138

 
Aprílová zabava 2014 139

Aprílová zabava 2014 139

 
Aprílová zabava 2014 140

Aprílová zabava 2014 140

 
Aprílová zabava 2014 141

Aprílová zabava 2014 141

 
 
15.4.2014 8:50:40 | přečteno 2415x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load