Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volba herního prvku na sídliště

Dotace na vybudování dětského mini hřiště na novém sídlišti v Hejnicích nebyla podpořena ze strany Ministerstva pro místní rozvoj, proto omezené finanční prostředky města mohou pokrýt osazení pouze jednoho herního prvku.
Je proto na vás - hejnických obyvatelích, který prvek vyberete a který nahradí odstraněné nevyhovující dřevěné hrady. Nabídka je mezi těmito třemi sestavami.

Sestava houpadlo a skluzavka Julka

 konik, obrázek se otevře v novém okně skluzka, obrázek se otevře v novém okně

Věžová sestava Čenda

čenda, obrázek se otevře v novém okně

Prolézka Šapitó

šapito, obrázek se otevře v novém okně

Hlasovat můžete pomocí ankety v pravém sloupci webu Hejnic. Poprosil bych, aby se hlasování účastnili pouze místní nebo ti, kdo budou prvek využívat. A také, abyste hlasovali pouze jednou. Děkujeme.

15.5.2013 16:14:32 | přečteno 1154x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load