Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyberte prvek na dětské hřiště

hriste

Všichni kdo jsou z Hejnic mohou pomoci vybrat další herní prvek, který bude umístěn na dětské hřiště na starém sídlišti. Hlasovat můžete na tomto webu prostřednictvím ankety nebo na Facebooku – Hejnice u Liberce. Uzavírka hlasování bude 31. srpna, kdy bude vítězný prvek doplněn dalšími drobnostmi, které budou umístěné na dvůr bytového domu čp. 5.

Kvalita a velikost fotografií je dána katalogem dodavatelské firmy. Děkujeme za pochopení. Zapojte se do proměny Hejnic také vy.

rybar, obrázek se otevře v novém okně Rybářova chýše

satlava, obrázek se otevře v novém okně Šatlava

sitova spirala, obrázek se otevře v novém okně Síťová spirála

splhoun, obrázek se otevře v novém okně Šplhounova krychle

t lizka, obrázek se otevře v novém okně T-lízka

22.8.2012 17:09:59 | přečteno 1989x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load