Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Návrhy nových jízdních řádů

korid

Nové jízdní řády pro připomínkování

Jak již jsme informovali v minulých měsících, se změnou jízdních řádů vlaků a autobusů v prosinci 2011 by mělo dojít k výraznějším změnám oproti současnému stavu. V přiložených odkazech jednotlivých spojů se můžete podívat na návrhy jízdních řádů jednotlivých linek autobusů a vlaků tak, jak je připravila společnost Korid LK.

Pokud budete mít nějaký poznatek, problém, návrh případně jinou informaci, je možné ji podat přes Městský úřad. Konkrétně to můžete učinit přes mail - jaroslav.demcak@mestohejnice.cz, sasa.stepanova@mestohejnice.cz nebo osobně buď v kanceláři místostarosty nebo v kanceláři pokladny u paní Štěpánové. Termín pro návrhy je nejpozději do 16. března, potom budou vaše a naše poznatky postoupeny k jednání uvedené dopravní firmě.

Autobusy

ikona souboruFrýdlant - Raspenava - Hejnice - Bílý Potok a zpět

ikona souboruFrýdlant - Raspenava - Hejnice - Nové Město p.Smrkem a zpět

ikona souboruFrýdlant - Raspenava - Nové Město p.Smrkem a zpět

ikona souboruFrýdlant - Hejnice - Bílý Potok,Smědava a zpět

Vlaky

ikona souboruLiberec - Mníšek u Liberce - Raspenava - Frýdlant v Čechách- Višňová - Černousy a zpět

ikona souboruLiberec - Mníšek u Liberce - Raspenava - Frýdlant v Čechách - Řasnice - Nové Město pod Smrkem - Jindřichovice pod Smrkem a zpět

ikona souboruLiberec - Mníšek u Liberce - Raspenava - Hejnice - Bílý Potok pod Smrkem a zpět

2.3.2011 12:33:45 | přečteno 2338x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load