Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejnické dětské hřiště

hriste

Podoba návrhu hřiště pro nejmenší

Ve čtvrtek 26. května proběhla v kině informační schůzka k seznámení s návrhy herních prvků na dětské hřiště, které se bude budovat v Hejnicích v prostoru starého sídliště. Tato lokalita byla zvolena jako nejvhodnější místo v současných podmínkách. Jedná se o první osazení prvků, které by v příštích letech měly dostat další nové přírůstky.

hřiště, obrázek se otevře v novém okněhřiště 2, obrázek se otevře v novém okně

ceny, obrázek se otevře v novém okně

Nakonec byla vybrána varianta, kterou vám tady představujeme. Realizace proběhne v době letních prázdnin.

trojhrazda, obrázek se otevře v novém okněparavan, obrázek se otevře v novém okněkladovka, obrázek se otevře v novém okněpřelízka, obrázek se otevře v novém okněkonik, obrázek se otevře v novém okněpristav, obrázek se otevře v novém okně

Může nás jen mrzet, že účast na představení byla tak mizivá, přičemž podle diskuze se o tuto tématiku zajímá hodně lidí, kteří se však vždy dokáží schovávat jen za anonymitu příspěvků.

1.6.2011 15:49:02 | přečteno 2662x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load