Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hejnické filmové vinobraní mělo úspěch

Bobule 2

Fotografie z tématického večera v kině.

Jako úspěšnou můžeme po víkendu hodnotit další akci, kterou si pro své návštěvníky připravilo městské kino. Na sobotní večer bylo přichystáno promítání obou dílů pohodové letní komedie Bobule. V tento mrazivý a větrný lednový den se diváci přenesli na krásnou, prosluněnou a vínem provoněnou moravskou vinici, za dvojicí kamarádů Honzou a Jirkou a jejich různé eskapády. I na vzpomínkový první díl si našlo cestu spoustu lidí. Mezi promítáním byla krátká přestávka, doplněná občerstvením ve vestibulu, které nabízelo jak obligátní vínko tak i třeba symbolické červené pivo z pivovaru Konrad, které ladilo s červeným vínkem na plátně. Před premiérovým dílem bylo připraveno překvapení v podobě divadelní vložky na téma alkohol a řízení, které vyústilo v losování spousty cen pro diváky. Pro hlavní cenu v podobě archivního burčáku z vinařství pana Kozderky se dlouho nikomu nechtělo, ale nakonec i ta našla svého majitele.

Jsme rádi, že si cestu do sálu našlo přes sto diváků, kteří se dobře bavili. Kdo nebyl, může se podívat na galerii fotografií, ale živý zážitek je něco jiného, takže nezbývá než vás pozvat na příští podobnou akci, kde se určitě nějaké to překvapení také urodí.

Bobule v kině

Bobule

Bobule

 
Bobule 2

Bobule 2

 
Bobule 3

Bobule 3

 
Bobule 4

Bobule 4

 
Bobule 5

Bobule 5

 
Bobule 6

Bobule 6

 
Bobule 7

Bobule 7

 
Bobule 8

Bobule 8

 
Bobule 9

Bobule 9

 
Bobule 10

Bobule 10

 
Bobule 11

Bobule 11

 
Bobule 12

Bobule 12

 
Bobule 13

Bobule 13

 
 
19.1.2010 10:40:31 | přečteno 1776x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load