Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starší žáci propásli velkou šanci na Pohár ČR

házená 2

Národní házená končila sezónu.

Závěrečný osmý turnaj starších žáků se konal u nás v Hejnicích. Naše družstvo mělo náskok jednoho bodu na třetího rivala z Mostu. V dost oslabené sestavě však skončilo až čtyři body za ním. Trenéři museli řešit velké oslabení útoku angažováním dvou bývalých hráčů. Vypomoct nám přišli Dominik Michoň a Štěpán Hunal, kteří nedrželi přes půl roku v ruce balon. Nicméně dva naše klíčové útočníky Martina Havlíčka a Míru Němce se nahradit nepodařilo.

Úvodní utkání s Raspenavou jsme již tradičně vyhráli se štěstím. Družstvo nepodalo ideální výkon, přesto vyhrálo 8:4.

Druhý zápas s Loukou se nesl v podobném duchu. Náš útok se trápil a obrana zachraňovala co se dalo. Výhra 10:6 odpovídá průběhu utkání.

házená, obrázek se otevře v novém okně házená 2, obrázek se otevře v novém okně

Třetí utkání s Žatcem nenavázalo na těsné výsledky z předchozích duelů. Žatec tentokrát vyhrál s přehledem 9:2, když devět inkasovaných branek není moc, ale dvě vstřelené jsou žalostně málo. A tak se vyhrávat nedá.

Větev našim ambicím nalomila remíza s Chomutovem. Za druhý poločas jsme nevstřelili ani branku a sami jsme se připravili o vítězství. Jako slabina se opět projevilo proměňování šancí.

Stačilo nám jakýmkoliv způsobem zvítězit nad Mostem. Ale nestalo se tak. My prohráli 2:5. Obrana odvedla po celý zápas dobrý výkon až na zbytečné ztrácení balonů při rozehrávce. Přejít střední třetinu se tak stalo díky našim školáckým chybám téměř nemožné. Když družstvo neumí rozehrávat hody a dopravit balon do útočné třetiny, vyhrát se nedá. Ale porážka 2:5 neodpovídá průběhu utkání. Obě družstva byla více než vyrovnaná. Radoval se ale soupeř a odsoudil nás na pro nás smutné třetí místo.

házená 3, obrázek se otevře v novém okně házená 4, obrázek se otevře v novém okně

Přesto hráčům patří poděkování za výkony odvedené po celou dobu sezony. Za bojovnost a odhodlání hrát i s drobnými bolístkami. Příští ročník se snad všichni sejdeme opět na hřišti. S některými již v dorosteneckém dresu.

Hejnice - Raspenava 8:4Hejnice - Louka 10:6

Hejnice - Žatec 2:9 Hejnice - Chomutov 4:4

Hejnice - Most 2:5

Střelci: Janovský R. 11, Hunal 8, Svratecký 4, Michoň 1, Němec 1, Janoušek 1.

Sestava: Jirka Louda(B,K) - Dan Dankanič, Adam Novák, Kuba Štrom, Kuba Kalina, David Mrlina - Roman Janovský, Marek Janovský, Martin Janoušek, Dominik Michoň, Honza Svratecký, Míra Němec, Štěpán Hunal.

Trenéři Vojta Jirounek a Tonda Nosek.

2.6.2009 8:57:49 | přečteno 2690x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load