Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Svérázná rodina Homolkových navštívila Hejnice

homolka 1

Reportáž z kulturní akce v kině.

V sobotu 1. listopadu se v hejnickém kině uskutečnil nový projekt, který byl nazván Hejnické sobotní trilogie. Jednalo se o nabídnutí celé trilogie během jednoho dne. Ač byl výběr filmu trošku pro starší, našla se skupina diváků, kteří se přišli společně s pořadateli pobavit a strávit tak jeden z mlhavých a nevlídných podzimních večerů.

Překvapení na ně čekalo v oživlé rodince Homolkových, kteří se na začátku vyrojili zpoza plátna jako vášniví houbaři a milovníci lesa. Lidé hlavně ocenili nezapomenutelného Ludvu v jeho bezchybných trenýrkách. Předem avizované slosování o ceny se konalo po každém díle. Skoro každý si odnášel dárek od partnera akce pivovaru Konrad. Ten vítězný, který vydržel celou trilogii a usmálo se na něj štěstí si mimo chmelového moku v dárkovém balení a láhve bublinek odnesl také permanentku na Hřebejkovu sobotu. Právě pivovar Konrad nám pomohl uspořádat pro diváky meziprojekční občerstvovací stanici, která byla svědkem rozebírání kvality snímku a jednotlivých představitelů v přestávkových chvilkách.

homolka 2, obrázek se otevře v novém okněhomolka 3, obrázek se otevře v novém okně

homolka 4, obrázek se otevře v novém okněhomolka 1, obrázek se otevře v novém okně

Na přiložených snímcích můžete vy ostatní vidět proměnnu dvojčat z kluků na holky, losování šťastlivců, bufetovou stanici či jednotlivé rodinné postavy.
Pro ty, kteří by chtěli něco podobného zažít na vlastní kůži a strávit tak podzimní večer v neopakovatelné atmosféře plné filmových legrácek, kvalitní biografové podívané či výtečného občerstvení včetně piva za 9 kaček a ochutnávky nového druhu červeného piva, máme jednu radu. V sobotu 29. listopadu pokračujeme podobným projektem - "Hejnické režisérské soboty", tentokrát s Janem Hřebejkem a jeho Pupendem, Musíme si pomáhat a Pelíšky.

Aktuální program

7.11.2008 12:57:43 | přečteno 3129x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load