Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní odpoledne se povedlo

Sportovní odpoledne

Snímky z právě proběhlého sportovního odpoledne na fotbalovém hřišti.

V neděli 7. září uspořádali hejničtí fotbalisté Sportovní odpoledne. Akci naplánovali na počest zprovoznění nového automatického zavlažování trávníku hřiště. Tento nový prvek na fotbalovém stadionu byl osazen v letních měsících a výraznou částí na ní přispěl i Investiční fond Libereckého kraje.

Na akci bylo možné vidět mistrovské utkání hejnického "B" mužstva, ukázka práce s mládeží, kdy naši nejmenší elévové předvedli vzájemné přátelské utkání. Byla zde k vidění také nová hasičská technika, kdy se veřejnost mohla seznámit s novým zásahovým vozidlem Jednotky sboru dobrovolných hasičů z Hejnic. Krásně nablýskaný Land Rover Defender přitahoval zraky všech přítomných ihned co zapnul svoji moderní majákovou rampu.

Sportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okněSportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okněSportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okně

Vrcholem akce bylo přátelské utkání prvoligových týmů Liberce a Jablonce, kteří nasadily do boje to nejlepší ze sestav, co mají. Jako host se tu objevil pan Radim Zika, náměstek hejtmana Libereckého kraje. Provedl slavnostní výkop a bylo mu poděkováno za příspěvky Hejnickým organizacím od Libereckého kraje ať již na zavlažovací systém či na nové vozidlo hasičů.

Sportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okněSportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okněSportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okně

Celou akci doprovázely grilovací hody, kdy nabídka občerstvení ve stáncích byla velmi bohatá a potěšila nejeden mlsný jazýček.

Sportovní odpoledne, obrázek se otevře v novém okně

17.9.2008 15:35:39 | přečteno 1836x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load