Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Krajská nemocnice Liberec uzavře infekci

Nemocnice

Liberecká nemocnice uzavírá jedno z odděleních.

Krajská nemocnice Liberec, a. s. (KNL) od 1. listopadu 2008 uzavře infekční oddělení. Lůžkovou i ambulantní péči dočasně zajistí nemocnice v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Mělníku a v Praze.

Tak s touto zprávou jsme se měli možnost seznámit se koncem minulého týdne. Je to jedna z dalších negativních informací v oblasti zdravotní péče a nabídky nemocnic v našem okolí, která se v poslední době objevila. Po uzavření porodnického oddělení ve Frýdlantské nemocnici došlo tentokrát i na krajskou nemocnici v Liberci. Důvodem je chybějící počet odborných lékařů.
Vedení nemocnice však upozorňuje, že toto omezení provozu je pouze dočasné, kdy po získání potřebného personálu dojde k úplnému obnovení provozu. Není to něco podobného co se říkalo i ohledně Frýdlantské nemocnice?

Více se můžete dočíst v tiskové zprávě, kterou nemocnice vydala.

ikona souboruTisková zpráva

27.10.2008 10:30:23 | přečteno 3825x | demcak

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load