Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kolaudace uzavřela rekonstrukci bývalé mototechny

Kolaudace 5

Poslední reportáž z přestavby domu.

V úterý 9. prosince se završila zhruba roční rekonstrukce čp. 5 v Hejnicích. Jednalo se o přestavbu objektu bývalé mototechny na bytový objekt s 15 bytovými jednotkami. Byla to vlastně druhá etapa přeměny starého továrního objektu na nový moderní bytový komplex. Další objekt v Hejnicích tak dostal podobu, která spíše zkrášluje město, než aby mu dělala ostudu jak doposud.

Proto se také sešli zástupci investora (Město Hejnice), dodavatelské firmy (Ještědská stavební společnost), stavebního dozoru, Hasičů, Hygieny, Správy bytového fondu a Stavebního úřadu, aby proběhla závěrečná část akce a tou je kolaudace. Vše bylo dokončeno, předáno a přebráno. Objekt je plně funkční a připravený na sobotní Den otevřených dveří. Ale hlavně je připravený na nastěhování nových majitelů jednotlivých bytů. Rada města vybrala dle pořadníku žadatelů o byt 15 kandidátů, kteří musí dokládat výši svých příjmů. Jedná se totiž o dotovanou stavbu Státním fondem rozvoje bydlení a proto nesmí měsíční příjem jednotlivců či rodin překročit určitou mez, aby mohli být umístěni do tohoto objektu. Budeme se snažit, aby úspěšní uchazeči mohli převzít klíče ještě před vánočními svátky.

V domě se nachází jeden byt 1+KK, deset bytů 2+KK a čtyři byty 3+KK. Dva byty v přízemí jsou navíc uzpůsobeny pro obývání imobilními občany. Ve dvoře domu bylo navíc vybudováno parkoviště pro 15 automobilů. Celkové náklady rekonstrukce se vyšplhaly na částku 16,8 miliónu Kč, s tím že 8,25 miliónu Kč poskytl Státní fond rozvoje bydlení.

Kolaudace

Kolaudace 1

Kolaudace 1

 
Kolaudace 10

Kolaudace 10

 
Kolaudace 11

Kolaudace 11

 
Kolaudace 12

Kolaudace 12

 
Kolaudace 13

Kolaudace 13

 
Kolaudace 2

Kolaudace 2

 
Kolaudace 3

Kolaudace 3

 
Kolaudace 4

Kolaudace 4

 
Kolaudace 5

Kolaudace 5

 
Kolaudace 6

Kolaudace 6

 
Kolaudace 7

Kolaudace 7

 
Kolaudace 8

Kolaudace 8

 
Kolaudace 9

Kolaudace 9

 
 
10.12.2008 9:10:57 | přečteno 3744x | demcak

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load