Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kinoanketa rozhodla o dalším směřováním biografu

Anketa o hejnických kinech ukázala názory a přání návštěvníků

V průběhu měsíce srpna se v letním i kamenném kině vyplňovala anketa, která nám měla zajistit nějaké potřebné informace od návštěvníků. A to, jak to, co by chtěli změnit, tak i jaký program by si přáli odehrát v poslední části roku. Některé výsledky byly překvapením, některé se daly očekávat, některé pobavily, spousta byla k zamyšlení.

Takže zde jsou výsledky.

Otázka číslo 1:

Promítací den letního kina - čtvrtek 9 hlasů, pátek 37 hlasů, sobota 75 hlasů a neděle 3 hlasy.

Otázka číslo 2:

Vstupné do letního kina - dobrovolné či zadarmo 3 hlasy, 10 korun 2 hlasy, 20 korun 6 hlasů, 30 korun 35 hlasů, 35 korun 4 hlasy, 40 korun 18 hlasů, 50 korun 30 hlasů, 60 korun 7 hlasů a 70 korun 3 hlasy.

Otázka číslo 3:

Co Vám chybí v Letním kině? - Všemožné odpovědi, od počasí přes lavice až po občerstvení.

Otázka číslo 4:

Výběr filmů na tento den pro promítání.
Filmová sobota na 1. listopadu - Trilogie Homolkovi - 55 hlasů, trilogie Slunce, seno... - 50 hlasů.

Otázka číslo 5:

Výběr filmů na tento den pro promítání.
Režijní sobota s ... 29. listopadu
- M. Formanem - 15 hlasů, J. Menzelem - 33 hlasů, J. Hřebejkem - 56 hlasů a K. Smyczkem - 12 hlasů.

Vidíte sami, že výsledky jsou různé, vyvodíme si z nich závěry a možná dojde k nějakým změnám. Jasné je to, že ony dvě soboty v měsíci listopadu tohoto roku se budou nést v rytmu trilogie s rodinou Homolkových a také ve znamení filmů Pupendo, Pelíšky a Musíme si pomáhat od Jana Hřebejka. Uvidíme, jak přijmou diváci tento nevšední kinozážitek, protože hlavně v těch režijních sobotách bychom chtěli pokračovat i příští rok. Vstupné se předpokládá ve výši max. 100 Kč na celý den - na všechny tři představení.

Také došlo k vylosování tří výherců vstupenek na filmové představení Bathory. Losováním byl pověřen finanční výbor a tak se štěstí usmálo na tyto tři šťastlivce s mailovými kontakty:

1. valdarichter@....cz

2. subyno@....cz

3. zussan@....cz

Všechny tři budou kontaktováni a cenu si budou moci vyzvednout na Městském úřadě.

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům za vyplnění a kdyby i Vás ostatní něco napadlo, není problém nás kontaktovat s jakýmkoliv nápadem.

-DEM-
jaroslav.demcak@mestohejnice.cz

12.9.2008 14:23:49 | přečteno 1756x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load