Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Fotodokumentace z dalšího kontrolního dne na přestavbě č.p. 5

Rekonstrukce č.p. 5

Pár snímků z budoucího bydlení pro 15 rodin, při posledním kontrolním dnu.

V tomto týdnu proběhl další kontrolní den na rekonstrukci bývalé mototechny - budovy č. p. 5 v Jizerské ulici. Ta se mění na bytový dům, kde bude 15 nových bytových jednotek, včetně dvou bytů pro imobilní občany.

Práce pokračují podle plánu a harmonogramu. Nejvyšší patro je již skoro kompletní, právě se tam dodělávají podlahové povrchy z linolea. V objektu se také pracuje na dokončení elektroinstalace a začínají se provádět terénní úpravy. Dále se zvelebuje místnost pro občanskou vybavenost. Započala také práce na poslední stěně fasády.

Na následujících obrázcích se můžete sami přesvědčit o kolik pokročily práce od minula. Termín dokončení se blíží, firma slibuje, že by mohl být termín zkrácen asi o měsíc, což by někdy na přelomu října a listopadu znamenalo začátek stěhování pro nové šťastné majitele.

č.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okně

č.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okně

č.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okněč.p. 5, obrázek se otevře v novém okně

10.9.2008 9:45:18 | přečteno 1727x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load