Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den otevřených dveří ukázal nové bydlení

Den otevřených dveří

V sobotu 13. prosince se konala prohlídka domu čp. 5.

Kolaudací se završila rekonstrukce objektu bývalé Mototechny, nyní domu čp. 5. A tak jako při první etapě byl i nyní připraven pro veřejnost den otevřených dveří. V tuto předvánoční sobotu se tak mohli občané přijít podívat, jak se změnila stará tovární budova na moderní bydlení a jaký komfort budou mít noví nájemníci, kteří budou mezi stovkou žadatelů vybráni, aby mohli obývat některý z těchto 15 bytů.

Mezi těmi, kteří se přišli podívat, byli samozřejmě i ti, kteří byli vybráni jako možní nájemníci. Ti se tak vlastně mohli seznámit s podmínkami bydlení v tomto objektu, aby se mohli rozhodnout, zda byt přijmou či nikoliv.

Návštěvníků se v toto dopoledne sešlo spousta. Zastoupeny byly různé věkové skupiny, počínaje kojenci, které vzali rodiče na obhlídku svého nového domova, přes střední generaci až po naše seniory, kteří také přišli zhodnotit práci stavební firmy a vynalézavost projektanta.

Názory byly různé, slyšet byla hodnocení kladná, kdy se většinou bytový dům líbil, některá dispoziční řešení bytů byla zvláště chválená. Někdo se netajil s názorem, že mohly být byty větší. Musíme si ovšem uvědomit, že projektant byl limitován současným stavem - což jsou jednotlivá patra, na kterých se vyskytuje spousta podpěrných sloupů. I tak, si ale myslím, že byty budou sloužit dobře, noví nájemníci budou vesměs spokojeni, že mohou konečně bydlet ve svém či ve větším, podle toho kdo se odkud stěhuje. Přejme všem nájemcům hodně štěstí a spoustu šťastných chvil v jejich novém bydlení.

Den ot. dveří

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Asi nejmladší návštěvník se přišel podívat na své nové bydlení.
 
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

O dispozicích nových bytů se vehementně diskutovalo.
 
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Nejvíce diskuzí se točilo kolem bytu v přízemí s vchodem přímo do ulice a prosklenými dveřmi.
 
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Tak mám doma hezčí koupelnu nebo ne?
 
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Ženské hodnotily kuchyně s vervou.
 
 
18.12.2008 9:48:37 | přečteno 3605x | demcak

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load