Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cvičení rodičů s dětmi

V letošním roce jsme ukončili 15. ročník cvičení rodičů s dětmi a cvičení předškolních dětí v Hejnicích. Do těchto hodin docházejí nejen děti z našich mateřských škol,ale i děti z ostatních přilehlých obcí.

Cvičíme každou středu dvě hodiny v malé tělocvičně ZŠ. Smyslem cvičení je co nejdříve zapojit děti ke sportu. Skladba hodin je velice pestrá a zajímavá. Nabízí dětem plné sportovní vyžití a seberealizaci. Za pomoci maminek dochází k prvním samostatným sportovním krůčkům.
U starších dětí je toto cvičení dobrou přípravou pro školu, pro povinnost a vytváření kladných charakterových vlastností, které jsou potřeba pro sportovní hru a pro život vůbec.
Celý rok dětem zpříjemníme i celoroční soutěží, maškarním, cvičením v přírodě a malým výletem.

cvičení, obrázek se otevře v novém okně cvičení 2, obrázek se otevře v novém okně

Tím to zveme na 16.ročník,který začíná v říjnu.

S pozdravem Bohunka Melicharová a Ála Kusá

4.6.2008 16:06:54 | přečteno 1799x | demcak
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load